Середа

24.04.2019

18:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дороги. Зима. Безпека
Минулого тижня до важких зимових доріг була прикута увага і водіїв, і пасажирів. А для комунальників у снігопад роботи додалося. Як справляються вони із таким навантаженням, „Замкова гора” попросила розповісти директора КП „Водоканал” Валерія Броно­вицького:

– Чи вистачає підприємству техніки і матеріалів для чистки доріг?

– На сьогодні підприємство має вдосталь матеріалу для посипки доріг. При потребі і залежно від погоди докупимо ще, робитимемо пісчано-соляну суміш. Щодо техніки, то на прибиранні і розчистці снігу задіяні 5 одиниць техніки: ЗІЛ-130 піскорозкидач, трактор ХТЗ-121, трактор Т-25, автогрейдер і навантажувач Т-16. Так, техніка у нас стара, бажає оновлення і поповнення, але підтримуємо її у робочому стані. Роботи тривають згідно графіків об’їзду, по ділянкам, майже цілодобово, без вихідних. Після розчистки дворів, тротуарів трактором Т- 25 посипку роблять двірники.

– Які межі обслуговування КП „Водоканал”?

– Зазначу, що ми не обслуговуємо дорогу республіканського значення Городище-Рівне-Старокостянтинів, тобто центральну дорогу міста. Це компетенція іншої дорожної структури. У нашому підпорядкуванні дороги прилягаючі до неї в межах міста – в напрямку Розважа до райлікарні і в напрямку Межиріча до психоневрологічного інтернату, а також дороги вулиць, які прилягають до центру.

– Чи є нарікання на вашу роботу острожан?

– Ми починаємо розчистки з більш людних вулиць, потім працюємо по околицях, менш людних місцях. Тому якщо десь зранку дорога не прочищена, то не тому, що ми не працюємо, а тому, що не встигаємо. Стараємося охопити усі дороги, які в нас на обслуговуванні. Користуючись нагодою, нагадаю керівникам підприємств, установ, організацій, що прилеглі до їх будівель дороги, під'їзди і тротуари – це їх компетенція. Вони повинні самі їх розчищати, посипати тротуари для безпеки людей.

Спілкувалась Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 380 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]