Четвер

18.04.2019

19:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Досліджуючи міжнародне право
У рамках програми поширення знань про iдеали i принципи Мiжнародного руху Червоного Хреста та Мiж­народне гуманітарне право (МГП) з 2001 року в Україні розпочато реалiзацiю спiльного проекту Нацiонального Товариства та МКЧХ «Досліджуючи гуманітарне право».   

Вивчаючи матерiал цього курсу учнi та молодь отримують змогу дослiдити та зрозумiти основні норми гуманітарної поведiнки пiд час збройного конфлiкту, застосовуючи свої знання у ситуацiях, котрі можуть виникати у повсякденному мирному житті. У кожної людини наступає такий момент, коли потрiбно зробити вибiр на користь гуманності, заради життя.

3 метою лiквiдації наслiдкiв та надання допомоги постраждалим від збройних конфлiктiв i надзвичайних ситуацiй Червоний Хрест та iншi гуманітарні організації здiйснюють свою дiяльнiсть У вiдповiдностi з певними кодексами проведення гуманiтарних операцiй. Щоб зберегти загальну довipy сторін конфлiкту, спiвробiтники сторін гуманiтарних органiзацiй пiд час надання допомоги повиннi керуватися принципами нейтральностi, неупередженостi та незалежностi.

Існує багато способiв, як висловити свою активну пiдтримку людської спільності i найкраще – це участь у проектi або акцiях, де можна проявити свої умiння, навички та iнтереси.

В Острозькому районi у загальноосвiтнiх навчальних закладах вивчають матерiал курсу МГП. Найкраще проводяться такі заняття в Острозькому НВК «Школа І-lIl ст.- гiмназiя» (вчитель Конончук Лариса Борисiвна), де в процесi позакласної виховної дiяльностi розглядаються теми курсу, проводяться тижнi правових знань, круглi столи, виховнi заходи, залучаються до спiвпрацi з висвiтлення та реалiзацiї проекту «Досліджуючи гуманітарне право» фахiвцi юридичної клiнiки НаУ «Острозька академiя» «Рго-bоnо».

Людмила ШВЕЦЬ, голова Острозької міськрайонної органiзацiї Товариства Червоного Хреста України
№19 від 11 травня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 552 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]