Субота

20.04.2019

07:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дозвілля. Бюджет. Тарифи
Чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради відбулося у вівторок, 21 серпня. Його члени обговорювали проблемні питання проведення культурно-масових заходів, виконання бюджету, прийняття нових тарифів на комунальні та соціальні послуги, розглянули заяви громадян і установ міста.

Першим питанням порядку денного був звіт директора Центру культури та дозвілля С. Панченко про організацію дозвіллєвої роботи закладу. Було озвучено ряд проблем, які без допомоги влади і фінансової підтримки з бюджету, вирішити не можливо. Йшлося про відсутність приміщення для проведення культурно-мистецьких заходів, апаратури, колективів художньої самодіяльності. Для того, щоб під дозвіллєві потреби острожан пристосувати приміщення колишнього кінотеатру, потрібно зробити там косметичний ремонт, відновити систему опалення. Заступник міського голови В. Мацун запропонував у наступному році спрямувати на ці потреби кошти із зони спостереження ХАЕС, а поки що підготувати лист-звернення із відповідними розрахунками і кошторисом. На завершення обговорення цього питання міський голова О. Шикер подякував Світлані Іванівні за високий рівень організації свят у місті.

Про підсумки виконання міського бюджету за І півріччя 2012 року інформувала начальник фінансового управління Т. Мацун. За її словами, виконання загального фонду бюджету склало 94,9%, недоотримано 765 тисяч гривень. Причини цього – невиконання власних надходжень, недоотримана дотація вирівнювання, не надійшли субвенції. Краща ситуація із спецфондом, де за підсумками півріччя є суттєве перевиконання. Як зазначив міський голова, аби збільшити надходження до загального фонду, левовою часткою якого є ПДФО, постійно ведеться робота із легалізації робочих місць. Також найнижчим відсотком виконання власних надходжень є надходження із земельного податку – 75%.

Чимало уваги члени виконкому приділили обговоренню питання внесення змін до рішення про затвердження тарифів на послуги КП «Водоканал». Як пояснив його директор І. Войтов, складові тарифів зростають постійно – мінімальна зарплата, електроенергія, ціни на паливно-мастильні, будматеріали. І тому назріла потреба підвищення тарифів на водопостачання, водовідведення. В порівнянні з іншими райцентрами ціни є середніми: по водопостачанню Острог на 7 місці в області, по водовідведенню – на 8. Зважаючи на цю аргументацію, важкий фінансовий стан «Водоканалу», члени виконкому погодили рішення про збільшення тарифів.

На засіданні було затверджено оперативний план роботи виконкому на вересень, зміни до тарифів на платні послуги, які надаються Острозьким терцентром соціального обслуговування.

Також були розглянуті заяви установ та громадян, що стосувались майнових питань, прав неповнолітніх, присвоєння поштових адрес. Більшість з них вирішені позитивно, окремі відкладені для доопрацювання.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 321 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]