Субота

20.04.2019

23:22

Друге коло острожани почали з перемоги

У неділю, 30 серпня, розпочалося ІІ коло чемпіонату Острозького району з футболу в обох лігах. Наша міська команда на стадіоні Національного університету «Острозька академія» приймала гостей з Хорова.

Цей поєдинок – між ФК «Острог» та ФК «Хорів» – відбувся за досить спекотної погоди. Настільки спекотної, що навіть довелося перервати на деякий час поєдинок і зробити невеличку перерву. Аби футболісти дійшли до тями. Самі ж тайми були (за спільною угодою) по 35 хвилин. Взагалі, справжні шанувальники футболу повинні вклонитися гравцям. Які за такої спеки взагалі вийшли на гру.

А місцева команда взагалі провела всю гру без замін, одним складом.

Та й глядачів було не так багато, як би того хотілося. Спершу прийшло всього 30 осіб, включно із собачкою, яку принесла її хазяйка.

А матч вийшов цікавим. Обидві команди докладали чимало зусиль для свого успіху. Краще це вдалося острожанам. Особливо продуктивно працював їхній лівий фланг. Саме звідти починалася більшість їхніх комбінацій, саме звідти зароджувались і реалізовувались гольові моменти.

Отож, матч завершився з рахунком 3:0 на користь наших земляків. Перший гол було забито на 25-ій хвилині, після того, як м’яч винесли в аут. Відбулося вкидання, переведення кулястого з правого краю на лівий, удар головою – гол! 1:0.

І одразу ж хорівчани зазнали ще однієї втрати. Суддя Богдан Коваль, який впевнено (і що цікаво, без бокових помічників!) провів весь поєдинок, за неспортивну поведінку вилучив гравця сільської команди, показавши тому два «гірчичники», а в підсумку – й червону картку.

На 32-ій хвилині форвард господарів пройшов майже по центру кількох суперників, вийшов майже віч-на-віч з голкіпером – і спіймав того на протиході. Пробивши у протилежний від того, що закривав охоронець воріт, кут – 2:0!

У другому таймі глядачі побачили ще три голи. Але – два з них не були (і цілком справедливо!) зараховані через положення «поза грою». А ось третій знову ж таки зародився і був реалізований на лівому фланзі. Пробили штрафний, м’яч далі пішов у розріз між оборонцями, його підхопив гравець № 8, пройшов вперед, вийшов сам-на-сам з голкіпером – і тихенько, але досить точно поцілив у кут воріт. 3:0!

Щодо суперників, то наші гості з Хорова також не відсиджувалися в обороні і мали декілька гарних нагод відкрити рахунок ( пробивали зі штрафного, робили кілька навісів тощо), але успіху так і не здобули.

Інші матчі в обох лігах закінчились з такими результатами: «Чайка» – «Міраж» – 2:1, «Оріон» – ФК «Вельбівно» – 0:3; «Оболонь» – ФК «Розваж» – 0:3, «ДЮСШ-Цукровик» – ФК «Кунів» – 3:0, «Нива» – «Альянс» – 3:1. Наразі ФК «Острог» із 18 очками займає 1 сходинку турнірної таблиці. ФК «Вельбівно» – на другому місці. «Чайка» має 15 очок, але вона ще має недограний другий тайм із «Оріоном» на нейтральному полі. Завтра в рамках ІХ туру ФК «Острог» має приймати «Міраж» (Кургани). Початок матчу запланований на 14 годину.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

Перемогли у товариській грі

Нагадаю, що  29 – 30 серпня розпочалося друге коло в першій та другій лігах чемпіонату Рівненської області з футболу. Але ФК «Острог – Академія» із рівненським «Водником» цього тижня не грав, бо суперник попросив перенести матч на пізніший термін. Натомість острожани провели товариським матч із славутчанами.

Тренер острожан Микола Плісецький розповів, що в першому таймі наша команда програвала з рахунком 0:2. Але в його кінці наші футболісти зуміли вирівняти гру і забили 2 м’ячі у відповідь (Олег Максимчук та Микола Гайдук). На початку 2 тайму острожани знову пропустили, але потім зуміли відіграти 2 голи (Олег Максимчук та Олег Петрук з пенальті) і перемогли з рахунком 4:3.

А матчі в ІІ лізі обласного чемпіонату завершились із такими результатами: «Полісся» – «Стандарт» – 3:0, «Колос» – «Енергія» – 3:0, «Костопіль» –  «Зоря» – 0:1, «Млинів» – «Калина» 2:2. Наразі там лідирує «Колос» із Кричильська, який має 24 очки. На 2 місці ФК «Млинів» (21). Наша команда поки що на 4 місці і має з «Водником» по 15 очок та грі в запасі. Саме з «Колосом» гратиме ФК «Острог - Академія» сьогодні. Без сумніву, це буде дуже важкий матч для нашої команди.

А в І лізі ФК «Вельбівно» у гостях переграв ФК «Садове» – 2:1 (юнаки, на жаль, програли – 0:10). Після цього туру наша сільська команда із 17 очками перебуває на 7 місці.

Іван МОЧЕРНЯК

№ 36 від 5 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 214 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0