Середа

24.04.2019

19:06

Друге коло почали із перемоги
У неділю, 18 серпня, стартувало друге коло чемпіонату Острозького району з футболу у першій і другій лігах. Острожани вдома на стадіоні Національного університету «Острозька академія» приймали «Міраж» із Курган. Незважаючи на те, що обидві команди впродовж матчу гостро атакували, але неточні удари у завершальній стадії, а також непогана гра голкіперів та оборонців обох команд не дозволили глядачам побачити більше одного результативного взяття воріт.

Перші десять хвилин активніше грали футболісти «Міража». Вони нагнітали обстановку біля воріт ФК «Острог», пресингували на половині поля суперника. Треба віддати належне оборонцям, які на чолі із капітаном Олегом Максимчуком діяли впевнено. Міська команда, діючи на контратаках, створила кілька загроз воротам суперника. Починаючи з 10 хвилини матчу острожани перехопили ініціативу. Одна із її атак лівим флангом завершилась потужним ударом по воротах із карного майданчика. Голкіпер гостей м’яч відбив. Близько метра не вистачило нападнику острожан, щоб проштовхнути шкіряного у ворота.

А ще запам’ятався момент, коли на 13 хвилині при організації чергової атаки острожани втратили м’яч. Гості, маючи чисельну перевагу у карному майданчику господарів, могли забити гол. Але замість того, щоб зробити пас, нападник наважився на удар. М’яч пролетів далеко від воріт. На 25 хвилині правим флангом майже до кутового прапорця «Міража» із м’ячем «дійшов» захисник острожан Юрій Космацький. Звідти, у боротьбі із захисником гостей, він точно переадресував м’яч у карний майданчик. На точний пас відгукнувся нападник острожан, вдаривши зльоту. Шлях м’ячу перепинила перекладина. Від неї він повернувся знову у гру. А ось повторний штурм воріт гостей зупинив воротар гостей, зловивши м’яч у руки.

Друга половина гри почалась стрімкими атаками ФК «Острог». На жаль, завершальні удари, у більшості випадків, виходили неточними, а в інших випадках свої ворота рятував воротар гостей. Їх команда також «не відсиджувалась» в обороні, а діяла на контратаках, які кілька разів були небезпечними для воріт міської команди. Часто обидві команди, при першій нагоді, били по воротах здалеку. Але серйозної загрози це не становило. На 14 хвилині другого тайму Олег Петрук увірвався у карний майданчик гостей, але «пробити» воротаря не зумів. Мали можливості також відзначитись Олександр Чутченко, Назар Мулла, Євген Царук, Олександр Юрчук, Володимир Захарчук. На 26 хвилині острожани забили гол, але суддя його не зарахував, вважаючи що було положення «поза грою».

Коли матч добігав кінця, на доданих арбітром хвилинах, острожани отримали право на штрафний удар із лівого флангу атаки, майже від лінії поля. М’яч був посланий верхом у район воротарського майданчика. Там на подачу відгукнувся високий … , який у боротьбі із воротарем зумів переадресувати шкіряного у сітку воріт «Міража». Тож єдиний гол приніс в актив острожан три дуже потрібні очки.

Беззаперечний лідер чемпіонату, фіналіст кубка району ФК «Вельбівно», граючи в гостях, із великим рахунком – 5:1 – здолав команду, яка наразі перебуває на другій сходинці турнірної таблиці – ФК «Грем’яче». Мощаницькій «Звисі» за неявку на гру присуджена технічна поразка, а межиріцькому «Альянсу» – перемога з рахунком 3:0. Ця команда тепер посідає 3-ю сходинку, а ФК «Острог» – четверту. У неділю, 25 серпня, острожани зіграють на виїзді із «Альянсом». Команда, яка виграє, має шанс закріпитися на 3-ій сходинці турнірної таблиці.