Вівторок

23.04.2019

09:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Душа у нитці на 20 тисяч
Цього тижня у галереї НаУОА відкрилася виставка творчих робіт члена Національної спілки художників України, заслуженого діяча мистецтв України, Богдана Губаля. На виставці представлено близько 20 гобеленів, створених за власними ескізами митця. Ціна одного такого виробу від 18 до 20 тисяч гривень. Автор поділився з нами деякими секретами своєї творчості.

– Я почав працювати з полотнами ще в юності. Моїм вчителем і головним натхненником була мама. Згодом я почав пізнавати світ і все це передавати у своїх роботах. Багато чого я запозичую з мотивів природи. Люблю її форми та красу. Чому саме гобелен? А тому, що особисто я у ньому можу передати все, і акварель, і олію, і графіку…

– А які гобелени існують взагалі?

– Я працюю в таких напрямках як просторовий гобелен, міні-гобелен. Ось на виставці ви також можете побачити, що я інколи відходжу від стандартної прямокутної форми, надаю їм такого химерного вигляду, безформності.

– А щодо матеріалів?   

– Люблю натуральність в житті, просто не витримую штучності. Тому для своїх гобеленів я використовую вовну, сизаль, інші матеріали та фактури. Від них власне і залежить вдалість задумки.

– Композиції Ваших гобеленів дуже образні, абстрактні, навіть можна сказати, заплутані. Проте, кожному Ви дали назву. Скажіть, чи всі розуміють Вашу творчість, сприймають її адек­ватно?

– Можу сказати, що не всі. І я цьому не дивуюся, адже для того, щоб щось сприймати адекватно, треба бути готовим. Не всі, звичайно, приходячи на мої виставки, готові, і буває так, що залишають її в нерозумінні, а інколи – навпаки. Але в мене є свої шанувальники, навіть постійні, які знають мою натуру і для них мої вироби є звичними речами, вони їх розуміють. Є і замовники, хоча не люблю працювати на замовлення. Коли ставлять рамки – це один із найгірших моментів у роботі. Ти наче ставиш рамки натхненню...

– Скільки готові шанувальники заплатити за один такий гобелен?

– Гобелен невеликого розміру, десь 1,5 на×2 м коштуватиме приблизно 18-20 тисяч гривень. Зрозуміло, що менший – менше, більший – більше. Хоча замовлень у мене не багато. Я люблю життя, спостерігаю за ним, намагаюся щось зробити в ньому хороше. Мене надихають події і вам хочу побажати успіхів та натхнення у житті.

Спілкувалася Катерина ГАЗІЗЯНОВА
Просмотров: 293 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]