Вівторок

23.04.2019

05:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дуже цікава і корисна кінна прогулянка

У зв’язку з надзвичайно складним періодом, який проживає наша держава, а з нею і кожен її громадянин, в тому числі і діти, які тонко відчувають атмосферу напруження і важко проживають трагічні події в країні, назріла потреба в емоційному розвантаженні дитячої психіки. В цей час досить важлива кожна можливість забезпечити дітям повноцінний відпочинок для душі і тіла. Тому надзвичайно цінні будь-які зусилля, спрямовані на організацію дитячого відпочинку, очищення дитячої душі від страхів і стресів. Днями для учнів 6-Б класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» випала унікальна можливість випробувати новий вид відпочинку – кінну прогулянку у кінноспортивному клубі «Патріот» с. Козлин Рівненського району. Це стало можливим завдяки зусиллям одного з народних депутатів України. 

Дізнавшись про такий несподіваний подарунок, учні з усім можливим польотом фантазій намагалися уявити собі майбутню пригоду. Ніхто з дітей не мав страху перед цими тваринами, і тому кожен з них проявляв зацікавленість, ентузіазм і активність.

Знайомство з кіньми відбулося бурхливо. Тварини нікого не лишили байдужими. Коники вразили своєю доглянутістю, величчю, красою, гордовитістю постави. А найбільш припав до душі кінь на ім’я Восторг, розміром з Голіафа, який здивував своєю силою і могутністю. Мабуть, саме так виглядав колись справжній бойовий кінь для справжнього витязя. На противагу Восторгу білосніжна конячка Попелюшка підкорила дитячі серця неймовірною ніжністю, витонченістю та елегантністю. Вона немов зійшла зі сторінок дитячої казки про чарівних принців та принцес. Школярі коней фотографували, намагалися погладити, а найдужче хотілося усім посидіти у сідлі й проїхатися верхи.

Потрапивши у сідло, діти отримали найбільшу втіху. Така собі кінна терапія. Адже під час поїздки верхи контакт та дружба з конем дарує людині безліч позитивних емоцій, допомагає розслабитися. Корисними є такі прогулянки і з фізіологічної точки зору, так як під час руху коня його м’язові імпульси передаються вершникові і приводять в дію його м’язи. Людина, сидячи на коні, ніби йде. При цьому працює та ж група м’язів, що і при звичайній ходьбі. Також завдяки верховій їзді поліпшується координація, підвищується тонус м’язів, знімається емоційне напруження, а головне – такі прогулянки допомагають відновити душевну рівновагу.

Відпочинок проходив в атмосфері доброзичливості, веселощів, припіднятого настрою, захоплення. Така екскурсія подарувала дітям відчуття умиротворення і єднання з живою природою. Їм було досить корисно отримати абсолютно новий позитивний досвід.

Дякуємо організатору прогулянки пану Юрію Вознюку за надану можливість. Адже будь-який внесок в радісні емоції дітей стане підґрунтям щасливого майбутнього всієї країни.

Оксана КОНДРАЦЬКА,
класний керівник 6-Б класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 269 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]