Понеділок

22.04.2019

03:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Два питання знято з розгляду, одне – не знайшло підтримки

У п’ятницю, 26 червня, відбулася чергова сімдесята сесія Острозької міської ради. Розглядалися питання земельного, фінансового, організаційного, господарського та освітянського характеру. Цього разу депутати по одному з питань розділилися в голосуванні при прийнятті рішення щодо депутатського запиту.    

Почалося засідання традиційно з повідомлення міського голови Олександра Шикера про кворум (були присутні 17 міських народних обранців із 30), виконання Державного гімну, інформації про запрошених, вітань тим депутатам, які святкували свої дні народження у міжсесійний період (Іван Ткачук, Олена Грищук, Олександр Олішевський).

При розгляді плану роботи депутат Борис Гловацький вніс пропозицію прий­няти рішення по питанню Про затвердження переліків об’єктів, фінансування яких пропонується здійснювати у 2015 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у місті Острог. Депутат Василь Миронюк запропонував два додаткові питання – Про звернення Острозької міської ради до Президента України, Прем’єр-Міністра та голови Верховної Ради щодо зниження тарифів на енергоносії для населення та Про звернення Острозької міської ради до громад та органів місцевого самоврядування Острозького району щодо готовності до об’єднання в рамках реформування місцевого самоврядування. Секретар міськради Микола Добровольський вніс пропозицію розглянути питання Про внесення змін до міського бюджету і виключити з плану роботи питання Про надання дозволу на демонтаж ділянки тепломережі у зв’язку з необхідністю додаткового вивчення питання. Із запропонованими змінами та тими, які були опубліковані в № 24 від 13 червня, план роботи сесії був одноголосно затверджений.

Після представлення основ­них і додаткових питань тими, хто їх готував до розг­ляду, повідомлень голів чи представників профільних комісій, коротких обговорень, дискусій, запитань, відповідей по всіх питаннях порядку денного були одноголосно прийняті відповідні рішення. Друге питання (Про передачу необоротних активів) було знято з розгляду і відправлено на доопрацювання після тривалого обговорення. Але найбільша дискусія була під час розгляду додаткових питань, зокрема, про звернення щодо тарифів на енергоносії для населення та про об’єднання громад. В процесі їх обговорення брали участь депутати Василь Миронюк (озвучив проект), Роман Гресько, Юрій Олексійчук, Сергій Іщук. Вони вносили доповнення та пропозиції, з якими погодились інші колеги. У підсумку було одноголосно прийнято 2 звернення, які будуть надруковані в наступному номері нашої газети.

Під час подання депутатських запитів Юрій Олексійчук знову запропонував провести незалежний аудит діяльності Острозького комунального підприємства «Водоканал». Під час свого виступу він зазначив, що 8 місяців тому він подавав аналогічний запит, але тоді залишився незадоволений відповіддю на нього і роботою підприємства. Оголошений депутатський запит викликав активне обговорення серед депутатів. Одні колеги підтримували, інші – ні. Зок­рема, депутат Сергій Іщук зазначив, що фінансування незалежного аудиту коштує приблизно 20 – 30 тис. грн. і таких коштів немає в міському бюджеті. Він запропонував профінансувати аудит депутату, який вніс пропозицію. Директор «Водоканалу» Іван Войтов повідомив, що 30 липня в комунальному підприємстві буде проведено фінансовий аудит й іншої перевірки не потрібно. В процесі обговорення брали участь Олександр Шикер, Роман Гресько, Володимир Степанюк та ін. У підсумку на голосування поставили пропозицію про включення до складу учасників фінансового аудиту ОКП депутатів Юрія Олексійчука та Сергія Іщука. Але з цього питання міські народні обранці розділилися в думках і пропозиція не знайшла підтримки в депутатів. На цьому сесія завершила свою роботу.­

Іван МОЧЕРНЯК

№27 від 4 липня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 218 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]