Неділя

21.04.2019

22:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Є віра, є і результат!
Відомий психолог Ерік Фромм писав: «Там де немає віри, немає любові». У нашому випадку хочу перефразувати його вислів наступним чином: «Де немає віри, немає успішних результатів».  

Юрій Володимирович Білошкурник (відвідувач підліткового клубу "Надія” м. Острог) протягом багатьох років боровся за перемогу в обласних змаганнях з настільного тенісу та більярду. А головна мета будь-якої майстерності, включаючи спортивну, – прогрес.

Нещодавно проводився чемпіонат України з більярду серед інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату. Близько 50 спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату з 18 регіонів змагалися в чемпіонаті України з більярду. А з 27 листопада по 1 грудня 2012 року в національному центрі паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів у м. Євпаторія проходив Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з різних регіонів України.

Тільки завдяки наполегливій праці, бойовому духу та прагненню до перемог, цього року після завоювання ІІ місця в обласних змаганнях з настільного тенісу та показу хорошої майстерності в грі з більярду нашого земляка Юрія запросили на чемпіонат України по цих двох видах спорту.

Після приїзду зі змагань Юрій розповідав: «Всі партії – з більярду, з настільного тенісу були нелегкими, але захоплюючими. Кожен із учасників не давав перемоги один одному. Кожна гра була цікава і професійна».

Отже, Юрій Білошкурник в чемпіонаті України з більярду зайняв 12 місце та в чемпіонаті України з настільного тенісу – 10 місце.

За це всі його вболівальники – начальник відділу з питань сім’ї,молоді та спорту Ірина Дмитрівна Волянюк, керівник Острозького районного фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Повір у себе» Дмитро Олександрович Волянюк та всі відвідувачі підліткового клубу «Надія» його і вітають!

Бажаємо тобі, Юро, міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог. Не зупиняйся!!!

Іванна СЕРЕДЮК, керівник підліткового клубу «НАДІЯ»
№50 від 15 грудня 2012 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 310 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]