Середа

24.04.2019

19:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Є восьмисотий! Курс – на тисячний!
Зовсім-зовсім нещодавно ми відзначали п’ятнадцятиріччя з дня виходу першого номера газети «Замкова гора». І ось у вас в руках – восьмисотий номер нашого видання. Восьмисотий! Нібито й мало, але як же багато вмістили на своїх шпальтах всі ці номери! Переглянемо побіжно хоча б ювілейні.  

Отож, сотий вийшов 20 травня й був 20-м поточним 2000-го року. Надрукований він у Здолбунівський районній друкарні тиражем 1300 примірників, мав не досить привабливий вигляд через низьку якість паперу й друку. Усього чотири сторінки, з яких третя повністю «належала» телепрограмі. Перша ж була присвячена кільком темам: «Єднає дума Кобзарева» (до річниці перепоховання Т. Г. Шевченка); «Острог – Шінон (Франція): Дорога до співробітництва»; «Майстерність автоводіння демонстрували журналісти»; «Пенсійний фонд не завжди наповнюється вчасно» (автор – Степан Понагайба). Друга сторінка була, напевне, більш цікавою для читання, навіть щодо заголовків: «Яким побачив Острог Шевченко?»; «До уваги пенсіонерів та учасників війни…»; «Визначено переможців змагань» (Іван Іванів); «Кримінал. Поляки-контрабандисти». На цій же сторінці вміщено фото Аркадія Грицая – майстра «Острогводоканалу», яке зробив Степан Ткачук. А остання, як і нині, була присвячена поздоровленням, рекламі, і, на жаль, некрологам. Горос­коп же, який раніше часто «відвідував» сторінки газети, з часом таки зник. Нас­тупний ювілейний – двохсотий – вийшов якраз на свято – 9 Травня 2002 року. Також був чотиристорінковим, і, зрозуміло, присвячувався Великій Перемозі.

Зате трьохсотий, який вийшов 17 квітня 2004-го, був вже восьмисторінковим, кращої якості, вміщував розлогі матеріали, приміром, «Чудотворні Острозького повіту» (Володимир Рожко); «Медична династія Фільваркових» (Рафаїл Шпізель); «Воскресіння на крові» (Валерій Баталов). А ось № 400, який надрукований 15 березня 2006 року, майже повністю був зайнятий передвиборними програмами багатьох партій, тож на інші матеріали не вистачало місця. Цікаво й те, що всі ці ювілейні номери вийшли, коли головним редактором був Всеволод Ковальчук.

Вже 500-ий номер «підписувала до друку» новий головний редактор – Олена Корнійчук. Випущений 9 лютого 2008 року. Зрозуміло, через те, що він – лютневий, основними темами були «Афганські рани» та до Дня святого Валентина. Цікаво, що Олена Володимирівна причетна і до випуску 600-го номеру. Але, як і чотири роки тому (бо вийшов він 15 січня 2010 року), переважали матеріали до виборів – цього разу, Президента.

Можливо, читачі вже помітили, що всі оці номери з двома нулями виходили по парних роках. І лише 700-ий «зламав» традицію, бо вийшов 17 грудня 2011 року, і вперше – за підписом не головного редактора, а виконуючого обов’язки – Олени Толочик.

І ось сьогодні перед вами восьмисотий номер. Порівнюючи з поперед­німи, можна впевнено говорити, що естетичне оформлення газети стало набагато яскравішим, якість друку, зав­дяки працівникам ТзОВ "Острозька друкарня", поліпшилась. Тобто, газета стала більш привабливішою. Та, чомусь це не приваблює читачів, бо кількість передплатників, як це не сумно для колективу редакції, зменшується. Хоча будемо сподіватись, що більшість читачів залишаться з нами у новому 2014 році, з’являться нові, повернуться ті, що колись відмовились від нашої газети. І ми всі разом таки дочекаємось виходу газети, де вже будуть три нулі!

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№46 від 16 листопада 2013 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 272 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, 800 номер газети, Замкова гора, Олександр Гладуненко | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]