П'ятниця

26.04.2019

04:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Є взаєморозуміння – буде результат
Його можна назвати ветераном місцевого самоврядування, адже свої депутатські повноваження виконує вже третю каденцію. Секретар Острозької міськради Микола Володимирович Добровольський має за плечима досвід роботи інженером у колгоспі, райвиконкомі, школі. Сьогоднішня його посада – це теж робота з людьми, вирішення їх проблем і проблем міста.


Рішення балотуватись у депутати визріло тоді, коли Микола Володимирович працював вихователем Острозької школи-інтернату для дітей з вадами слуху. Зрілий вік, досвід – і пропозиція колег по роботі, жителів вулиці спробувати себе на новому поприщі успішно реалізувалась в 2002 році. Тоді за пропозицією міського голови його обрали секретарем міської ради.

– Адаптуватись до нових обов’язків допоміг стаж роботи у райвиконкомі, – згадує Микола Добровольський. – Там і працював у 80 роках разом з Анатолієм Михайловичем Лисим, а нашим наставником була Ольга Михайлівна Савчук.

І тоді, і сьогодні найчастіше люди звертаються до свого депутата із комунальними проблемами. Так, наприклад, зараз жителі вулиці Покришкіна втілюють план спорудження водопроводу власними коштами. Їх збір, організаційні моменти відбуваються за активної участі Миколи Добровольського. Коли у місті обговорювалось питання погодження добудови блоків на ХАЕС, він обійшов 70% своїх виборців подвірним обходом, вивчаючи думку громади. Негативна настроєність людей на добудову зіграла свою роль у прийнятті рішення самого депутата по голосуванні у цьому питанні, у непогодженні добудови депутатами міськради.

За словами Миколи Володимировича, приємні моменти роботи – це і тоді, коли люди дякують за допомогу у вирішенні особистих проблем, і тоді, коли з розумінням ставляться до неможливості їх вирішення. Адже у більшості все впирається в кошти, в обмежений бюджет міста.

– Буває так, що людина затято переконана у своїй правоті і вимагає свого, – продовжує співрозмовник. – Тоді доводиться, як кажуть, гасити емоції, пояснювати, чому міська влада не може допомогти. Для порівняння у сусідній Польщі, депутатам вистачає коштів для забезпечення своїх повноважень. Вони пообіцяли і зробили. Ми ж не можемо обіцяти, бо не зможемо фінасово забезпечити виконання обіцянок. Насьогодні маємо багато проектів, проектних документацій, втілення яких впирається в кошти. Тому і просимо підтримки острожан та розуміння.

Попри труднощі цього бюджетного року, Микола Добровольський відзначає наявність взаєморозуміння серед депутатів, їх конструктивну роботу на сесіях міської ради, відсутність конфронтації з міським головою.

– Якщо питання стосуються проблем міста, то тут немає партійних амбіцій, вони вирішуються згуртовано, виважено, з врахуванням можливостей бюджету. Є взаєморозуміння, є і результат, – резюмює секретар міськради і додає, що роки депутатської діяльності додали дипломатичності, вміння спілкуватись з людьми.

Батько двох синів Микола Добровольський зізнається, що на вибір їх професій не впливав – швидше на дорадчій основі, що не любить публічності, а своїми «слабкостями» називає техніку і туризм.

Олена ТОЛОЧИК

Просмотров: 314 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]