Четвер

25.04.2019

19:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Електронні перевірки» вже з 1 січня 2014 року
Черговим кроком на шляху до зниження адміністративного навантаження на платників податків є новий сервіс, що запроваджується Міністерством доходів України з наступного року – «Електронна перевірка».  

Острозьке відділення Здолбунівської ОДПІ нагадує, що документальні невиїзні позапланові перевірки платників податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, почнуть проводитися вже з 01 січня 2014 року, суб’єктів господарювання мікро-, малого та середнього бізнесу – з 01 січня 2015 року, інших платників податків – з 01 січня 2016 року.

Електронні перевірки будуть проводитись згідно з пп.75.1.2 Податкового кодексу України на підставі заяви, поданої платником податків з незначним ступенем ризику до територіального органу Міндоходів, в якому він перебуває на податковому обліку. Така заява повинна бути подана за 10 календарних днів до очікуваного початку проведення електронної перевірки.

Для забезпечення єдиного порядку надання платниками податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки Міністерством доходів і зборів України вже розроблено Порядок подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття рішення територіальним органом Міністерства доходів і зборів України про проведення такої перевірки. Цей Порядок затверджено наказом Міндоходів і зборів України від 03.06. 2013 р. №143, що набирає чинності з 01 січня 2014 року.

Слід відмітити, що електронна перевірка може бути проведена за визначені платником податків податкові періоди, за які не проводились документальні планові або позапланові перевірки та з відповідних питань, які платник податків має намір перевірити. Податковий період, вказаний у Заяві на перевірку, не може становити менше одного базового податкового (звітного) періоду з відповідного податку (збору). Крім того, до територіального органу Міндоходів України повинні бути надані відповідні декларації (розрахунки).

Для проведення електронної перевірки платник податків разом із Заявою повинен забезпечити подання до територіального органу Міндоходів України в електронній формі документів, які відповідно до Податкового кодексу пов’язані з обчисленням та сплатою податків і зборів, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб та у встановленому форматі.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Острозького­ відділення Здолбунівської ОДПІ

№31 від 3 серпня 2013 р. Категория: Фінанси, податки і статистика | Просмотров: 302 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]