Понеділок

20.05.2019

00:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Енергетики повідомили про відключення електропостачання

В Україні з 1 грудня почалися відключення споживачів від електропостачання. Як мовиться у листі-розпорядженні Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго», який у перший день календарної зими отримало ПАТ «Рівнеобленерго»: «У зв’язку з виникненням дефіциту потужності, у понеділок 1 грудня 2014 р. для збереження цілісності ОЕС (Об’єднаної Енергетичної Системи) України в державі будуть введені графіки обмежень по потужності і енергії». 

Як нам повідомили з Острозького РЕМу, ПАТ «Рівнеобленерго» діє виключно в правовому полі України, є частиною Об’єднаної Енергетичної Системи України, і має неухильно виконувати рішення Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго». Тому-то першого грудня і було відключено чимало користувачів обленерго в нашому районі, зокрема, частина Острога, села Вілія, Теремне, Межиріч та інші.

Повідомляють, що графіки відключень вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України. Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентуються також головним диспетчером електроенергетичної системи України.

До такої ситуації призвело виникнення у державі дефіциту палива та гідроресурсів, що, в свою чергу, призвело до порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її нестачі в об’єднаній енергосистемі.

У зв’язку з важливістю ситуації, що склалася, ПАТ «Рівнеобленерго» звертається до всіх мешканців нашої області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади.

Острозький РЕМ ПАТ «Рівнеобленерго»

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 248 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]