Вівторок

23.04.2019

21:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Євро-2012 в музичній школі
У музичній школі вже вкотре зимовими днями відбулося свято гумору та кмітливості – музично-теоретично- навчально-розважальна гра КВК-2012. Оскільки Україна чекає на Євро-2012, й учні музичної школи не могли залишитись осторонь цієї надзвичайної події. У запеклому поєдинку зустрілись команди випускників: «Льолики-голики» та «Еврики».

Кожній з команд готуватись до гри допомагала ціла група викладачів – Дубкова Л.В, Куфальська В.О., Сікорська С.М., Журик А.В, Остренко Н.В., Бондар Н.М., Куліш Л.С., Полонська Ю.О., тому привітання команд на тему «Євро – 2012» були дуже цікавими та яскравими.

Оцінювати гру взялись члени журі: Кузьменко В.Р., Хмарук І.Т., Матюк Р.В. В цьому сезоні у КВК відбулися традиційні конкурси, такі як: «Розминка», «Пантоміма», «Конкурс капітанів», а також багато нових – «Таємна скринька», «Музична естафета», «Веселі ноти», «Веселий оркестр» та інші.

Організатори підготували несподівані та різноманітні завдання. Поєдинок між командами був гарячим та напруженим, рахунок впродовж гри постійно коливався на користь то однієї, то іншої команди.

Особливо яскравим моментом гри було «Домашнє завдання», де учасники проявили себе як справжні актори та співаки. Наприклад, команда «Льолики-голики» на великому екрані продемонструвала реконструкцію міста Острога до Євро-2012. Катерина Осадча (її роль зіграла Мар'яна Давидюк) прокоментувала новий проект будівлі музичної школи (у вигляді рояля та скляної скрипки), нового стадіону та навіть зали в музичній школі.

Команда «Еврики» вразила глядачів професійними пародіями на знаменитих співаків сучасності: Потапа і Настю Каменських (Тарар Олександра та Грищук Вікторія), Григорія Лепса (Логвін Юрій) та Асію Ахат (Пізнюр Тарас).

Дуже гаряче зустрічав зал інсценування української пісні. Тут здивували своєю фантазією обидві команди: «Еврики» створили справжній відео кліп на пісню «Ой, чий то кінь стоїть», а «Льолики-голики» наживо зробили постановку «Пісні про Бобика» в яскравих костюмах і цікавим сюжетом. Капітани команд Катерина Поліщук та Наталія Галюк із зав’язаними очима грали на роялі щойно розучену пісню «Про козлика» і потрібно відмітити, що справились із цим завданням відмінно!

Команди також продемонстрували знання з музичної літератури, теорії музики, проявляли кмітливість та спритність, використовували набуті знання, коли не вистачало знань – інтуїцію, а де й вона не допомагала – хитрість. Всі засоби дієві, бо це ж – КВК!!!

Приємно було бачити переповнений вболівальниками зал, серед яких були учні школи, батьки та друзі учасників команд, вчителі, а також колишні гравці КВК («ветерани», як вони себе жартома називають). Це, напевно, найцінніше підтвердження популярності гри.

Завершилась гра з рахунком 64:64 – перемогла дружба!!!

На знак дружби в фіналі прозвучала композиція у виконанні ВІА команди «Льолики-голики» (Петришин Дмитро – рояль, Зарічний Влад – ударні, Давидюк Мар’яна – вокал).

А після вручення солодких подарунків кожному гравцю ведуча конкурсу Балаушко Н.П. подякувала командам, журі, викладачам, операторам і вболівальникам за активну участь та висловила сподівання на нову зустріч.

 На завершення свята музики та гумору прозвучав Гімн гри:

 «Тут КВК нас поєднав

і сміхом зарядив,

Тут оптимістом кожен став

і школу полюбив».

Наталія БАЛАУШКО, викладач музшколи
Просмотров: 413 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]