П'ятниця

24.05.2019

16:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Європейське житло для острожан – мрія чи все-таки реальність?

Острог – це місто, яке пишається своєю давньою історією. Замок, побудований у 1380-х рр., повертає нас у XIV ст. А про радянську добу нагадують старі «хрущовки», які були побудовані більше п’ятдесяти років тому. З моменту здобуття Україною незалежності в місті не з’явилося жодної новобудови, лише нові приватні будинки. А звичайне просте населення змушене досі жити у старих квартирах, більшість з яких уже потребує ремонту. 

– Я живу в Острозі усе своє життя. Раніше я не замислювалася над такою проблемою, але коли одружилася, то перед мною постало питання, що у нас в місті неможливо купити нову квартиру, – скаржиться місцева жителька Ольга. – Я хочу разом зі своєю сім’єю жити у сучасній оселі. Хочу, аби був новий дитячий майданчик для моїх майбутніх дітей. Поки що купити таке житло я не можу, через просту причину – в Острозі його немає. Думали навіть з чоловіком переїжджати в інше місто, але так не хочеться покидати своє, рідне.

Коментар щодо такої проблеми дав міський голова Олександр Шикер. Він пообіцяв, що проблема скоро ліквідується і що європейське житло стане доступним для острожан вже до кінця року.

– Приховувати не буду, така проблема у нас існувала, – розповів пан Шикер. – Але зараз будується новий будинок. Квартири у ньому вже продаються, тож острожани мають змогу купувати сучасне житло. У будинку буде 4 поверхи, на яких знаходиться 48 квартир, що мають індивідуальне планування та високу функціональність. Проблеми з протіканням даху, які ми маємо щороку, там теж не буде. Покрівля будинку оснащена гідро- та теплоізоляцією, що гарантує стійкість до різних погодних умов. Тож тепер наше місто стане не лише старовинним, а ще й сучасним. Таке, як і усі європейські міста.

Ще донедавна перший заступник міського голови, а тепер керівник Острозького району Віталій Ундір сподівається, що такий будинок покладе початок оновленню міста:

– Я вважаю, що зайнятися тими руїнами, що залишились у спадок з 90-х років, потрібно було вже давно, – розповідає пан Віталій. – Радий, що знайшовся нарешті забудовник, який побудує якісне житло для острожан. Сподіваюся, що цей будинок розпочне тенденцію будування європейського житла в нашому місті.

– Ми підлаштовуємося під потреби місцевого населення, – розповів менеджер з продажу ЖБК «Карпатський». – Наша будівельна компанія розуміє, що острожани потребують якісного, а головне – доступного житла. Також ми врахували те, що в наступному році збільшаться тарифи на опалення. Наших мешканців не будуть турбувати проблеми із оплатою рахунків. Адже обігрів квартир буде здійснюватися автономним опаленням котлами німецького виробництва, які гарантують високий рівень нагріву кімнат при мінімальних затратах. В кожній квартирі встановимо лічильники на воду, газ та електроенергію.Також економити тепло ми зможемо завдяки вікнам європейського зразка. Металопластикові двокамерні вікна повністю забезпечать звуко- та теплоізоляцію приміщень. Двері в під’їздах будуть броньовані.

Також забудовники обіцяють, що територія комплексу буде охоронятися 24 години на добу, аби мешканці комплексу «Карпатський» не переймалися за власні авто, які будуть знаходитися на паркінгу. Аби прослідкувати за тим, як проходить будівництво, не варто іти аж до самого об’єкту. У своїй групі у соцмережі ВК менеджери ЖБК «Карпатській» регулярно викладають фото та відео з процесу будівництва.

Інна БОРОВЕЦЬ

№ 13 від 28 березня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 366 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]