Субота

20.04.2019

19:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Фахівці – підростаючим податківцям
З метою виховання економічної та правової культури у молоді – майбутніх платників податків, формування у них податкової культури, обізнаності з основами податкового законодавства та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Державної податкової служби працівниками Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ постійно проводяться заходи для молоді – студентів НУ «Острозька академія». Адже це – поєднання набутих студентами теоретичних знань із реальним фінансовим менеджментом, сучасною економічною та бюджетною практикою.

Зустріч із студентами розпочала начальник відділення Руслана Мичка. Вона зазначила, що такі зустрічі важливі як для податківців, так і для молоді. Вона розповіла про основні завдання, які стоять перед органами податкової служби та роль податків у житті регіону. Звернула увагу присутніх на те, що в приміщенні ДПІ відкрито Центр з обслуговування платників податків. Це дає змогу швидко і якісно надавати адміністративні послуги.

Продовженням зустрічі було обговорення теми: «Податкові перевірки: планові та позапланові», «Види відповідальності за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контро­люючі органи».­

Провідними спеціалістами Острозького відділення Іванною Ханенко та Марією Курбеко було звернуто увагу слухачів на те, що сплата податків і зборів є конституційним обов’язком кожного. Функції ж щодо контролю за правильністю визначення об’єктів оподаткування та обчислення податків, інших платежів покладено на податкові органи. З цією метою представники податкових органів періодично проводять документальні перевірки платників податків: як планові, так і позапланові. Про основні особливості проведення таких перевірок і йшлася мова у виступах.­

 У ході заходу працівники Острозького відділення ЗОДПІ проінформували студентів про перелік витрат, які можна включати до складу податкової знижки; як її розрахувати; які існують обмеження щодо отримання податкової знижки; який порядок заповнення річної декларації про доходи і як сплачуються та повертаються суми податку за результатами поданої річної декларації.

 Викладач академії Ольга Ногінова підкреслила, що, не зважаючи на те, що в академії активно вивчають податкове законодавство, спілкування з провідними фахівцями Острозького відділення є дуже корисним. Адже під час лекції викладачі та студенти не тільки першими дізналися про нововведення та зміни, а й мали можливість одразу отримати відповіді на свої запитання.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Острозького відділення ЗОДПІ
Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]