Четвер

25.04.2019

18:58

Фаворити продовжують боротьбу
У неділю, 19 серпня, були зіграні матчі-відповіді 1/2 розіграшу кубка Острозького району з футболу. За їх підсумками визначилися фіналісти. Сенсаційного нічого не сталося – фаворити, прогнозовано, продовжили боротьбу за престижний трофей.

Суддя поєдинку у Верхові між місцевим «Оріоном» і оженинським «Цукровиком» Володимир Озімковський розповів, що вболівати за свою команду на сільський стадіон зібралося дуже багато верхівчан. Вони з усіх сторін оточили майданчик і гаряче підтримували свою команду. Думаю, надихнула їх на це перемога своєї команди над острожанами і успішний матч на виїзді в Оженині. Ще б пак – нічия 1:1, на чужому полі, давала незначну перевагу перед початком гри.

Це добре знали оженинці і тому вони з перших хвилин кинулись в атаку. Господарі майже повним складом стримували їх на підступах до штрафного майданчика. І це їм вдавалося – реальної гольової ситуації створено гостями не було. Десь до 17 хвилини, майже всі події відбувались на половині верхівчан. Тоді, перехопивши м’яч на своїй половині поля, верхівчани переадресували його вперед, де перебував один із їхніх нападників. Він зумів випередити воротаря на півметра і відкрив рахунок у матчі.

Навіть після забитого гола почерк гри не змінився. Діючи на контратаках господарі зуміли під завісу першого тайму отримати право на штрафний удар з відстані 27 метрів до воріт оженинців. Удар виявився дуже точним і рахунок став 2:0 на користь «Оріона».

Другий тайм був схожим на перший. Перевагу територіальну та ігрову мали гості. Вони атакували дуже великими силами, пробивали багато штрафних і кутових. Та їх гра не приносила результату. А господарі, навпаки, діяли впевнено і зуміли ще раз забити гол. Це сталося після розіграшу кутового. На подачу від прапорця відгукнувся Ігор Булботко (у його активі 2 м’ячі у грі) і випередивши молодого воротаря оженинців, «вклав» шкіряного у сітку воріт.

Можливо, господарі порахували, що перемога уже у них в руках, чи оженинці втратили надію на перемогу і почали грати «в свою гру», але на 70 хвилині «Цукровик» відіграв перший м’яч, а за 5 хвилин до фінального свистка, під час масованої атаки – другий. Розуміючи, що перемога близька – достатньо одного гола, гості ще більше притиснули господарів поля до своїх воріт. Але ті зуміли вистояти і суддя матчу зафіксував рахунок 3:2, який вивів у фінал верхівський «Оріон». Звісно, радості верхівчан не було меж…

У Курганах грали місцевий «Міраж» і ФК «Грем’яче». Арбітр матчу Дмитро Білюк розповів, що матч був також досить напруженим і цікавим. Гості, які приїхали у бойовому складі, грали гостріше, вони більше часу володіли м’ячем, але «пробити» оборону господарів їм довго не вдавалося. Коли основний час матчу наближався до кінця, гостям вдалося зі штрафного забити м’яч у ворота курганських футболістів. Як з’ясувалось пізніше, це був єдиний і переможний гол, який вивів грем’яцьких футболістів у фінал.

Поєдинок, який визначить володаря кубка, відбудеться 14 жовтня в Острозі, на стадіоні Національного університету «Острозька академія». Матч обіцяє бути цікавим, бо як бачимо, верхівська команда «з характером», а грем’яцька – укомплектована дуже сильними гравцями, які грають в обласному чемпіонаті. Кожна команда сподівається вперше підняти над головою кубок Острозького району. А це означає, що гра буде дуже цікавою.