Середа

24.04.2019

19:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Фестиваль духовного єднання
Цьогорічний регіональний фестиваль авторської різдвяної пісні та поезії «Диво світу», започаткований нашим земляком Миколою Соколюком, відбувся в Славутському Палаці культури.

Його відкрив Славутський міський голова Василь Сидор, з вітальним словом виступив і організатор, і координатор фестивалю Микола Соколюк. Приємно, що урочисто-вітальну церемонію заходу відкрив хор духовної музики «Благовість» студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозько­го (кер. Ю. Полонська). У конкурсній програмі хор на високому мистецькому рівні виконав духовні піснеспіви «Бог пречудовий» і «Дивная новина». Учениця Острозького НВК "Школа І-ІІІ ст. – гімназія" Світлана Скрипка майстерно продекламувала власний вірш «В очікуванні дива», власну поезію «Народження Ісуса» прочитала юна хорівчанка Анастасія Сорокіна.

 Крім хорових виступів і художнього читання, глядачі насолоджувалися виступами солістів, дуетів і тріо. Так, славутчанка, уродженка Сіянець Зоя Стрихарчук-Шустова на свої слова і музику виконала «Колискову Діви Марії», солістка з Нетішина Надія Жогел порадувала слухачів піснею «Українське Різдво» на слова і музику дуету Надії Король і Миколи Соколюка.

Острозький поет Олесь Ундір, член журі фестивалю подарував присутнім у залі духовні вірші, а також презентував збірники християнських творів «Різдво в українькій поезії», «Поведу веселу Коляду», «Раю, мій Раю, іде Коляда».

Усі учасникам фестивалю вручено дипломи Славутської міськради і цінні подарунки. Кожен член журі вручив грамоту-подяку та подарунок своїй мистецькій симпатії за майстерне виконання творів. До симпатії журі потрапив і хор «Благовість».

 За високу організацію заходу і гостинний прийом щиро подякували члени журі Славутській міськраді, міському відділу культури, працівникам Палацу культури.

Воістину пречудове мистецьке дійство, сповнене пресвятим Духом Божого Сина, виховує в молодого покоління любов та повагу до народних звичаїв.

Віталій РІДНИЙ
Просмотров: 499 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]