Середа

24.04.2019

19:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Фізкультхвилинка по-острозьки
У переддень великого свята для кожного спортсмена і шанувальника спорту – Дня фізичної культури і спорту – у відділі освіти виконкому Острозької міської ради відбулась інструктивно-методична нарада з вчителями фізичної культури ЗНЗ та фізінструкторами ДНЗ міста.  

Нараду проводила методист з питань фізичної культури та спорту методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради Тетяна Слободян. Центральною темою наради було збільшення в місті дітей, що відвідують спортивні гуртки та секції, стан та перспективи позашкільної спортивної освіти учнів, аналіз роботи за минулий рік, створення повноцінних умов для занять спортом.

Тетяна Олександрівна коротко зупинилась на аналізі показників відвідувань учнями гуртків та секцій спортивного спрямування, навівши цифрові показники та відсоткове відношення до загальної кількості учнів у місті. Так, наприклад, завдяки функціонуванню дитячої спортивно-юнацької школи (ДЮСШ) заняттями було охоплено 168 учнів, що становить 13% від загальної кількості учнів. Секції фізкультурно-спортивного напряму (5 гуртків) при ЗНЗ відвідувало 80 учнів. В загальному в спільному обговоренні було звернуто увагу на те, що цьогоріч велика увага до питань спорту та фізичної культури приділяється з боку адміністрації Президента України, та зокрема самого Віктора Федоровича. Саме завдяки новому баченню Президентом стану навчання та виховання фізичної культури та спорту серед учнівської молоді, для влади всіх рівнів, і зокрема освітян, поставлено завдання популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом дітей та молоді для всебічного розвитку кожної дитини як індивідуума.

Зокрема, підсумовуючи здобутки з покращення матеріальної бази для розвитку фізичної культури та спорту в місті, Тетяна Олександрівна зауважила, що за рахунок фінансування з місцевого бюджету було зроблено капітальний ремонт спортивної зали у НВК «Острозька школа І-ІІІ ступенів – гімназія». На кошти субвенції з державного бюджету, а це 70 тисяч гривень, в ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проведено ремонт котельні, що допоможе покращити тепловий режим у спортивній залі. За рахунок функціонування обласної програми «Спортивний майданчик» (2010 – 2014 роки) на реконструкцію та ремонтні роботи з покращення стану спортмайданчика для ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 виділено 5000 тисяч гривень з місцевого бюджету та 5000 тисяч гривень з обласного бюджету. Упродовж 2012/2013 н. р. у ДНЗ №1 «Ромашка» проводився конкурс на кращий ігровий майданчик. Саме подібні конкурси дають змогу для батьків, дітей, вихователів прищепити інтерес до розвитку фізичної культури та спорту, зародивши спортивний дух серед всіх учасників навчально-виховного процесу.­

Під час обговорення спільно з вчителями та фізінструкторами окреслили шляхи розвитку спортивної галузі в місті та цілі і завдання кожного педагогічного працівника на новий 2013/2014 навчальний рік. Приємно, що на місцях не забувають про дітей, формування у них здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою і спортом аби повноцінно виконувати соціальні ініціативи Президента України, пам’ятають, що «діти – майбутнє України».

Сергій Амбразюк
№37 від 14 вересня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 382 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]