Неділя

21.04.2019

17:27

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

ФК «Острог» планує грати в двох чемпіонатах

Минулого тижня в районній газеті «Життя і Слово» була опублікована стаття «Рівненська «Барселона», або як відродити футбольний клуб «Верес»?» У ній йшлося про відновлення професійної футбольної команди в чемпіонаті України. З приводу того, як реалізувати цю ідею, я попросив розповісти члена виконавчого комітет Рівненської обласної федерації футболу, президента ФК «Острог», голову Острозької райдержадміністрації Віталія Ундіра.

– Рівненщина, мабуть, одна з областей України, яка не має професійної команди в чемпіонатах України. Для прикладу, найменші області України Чернівецька, Закарпатська свої команди мають – перша в другій футбольній лізі, а друга – в прем’єр-лізі. Чим гірша наша область? Про відродження рівненського футбольного клубу «Верес» говорено-переговорено багато. Але далі розмов діло не йшло. Після зустрічі ветеранів рівненського футболу, легендарних гравців «Вересу» з новим керівництвом федерації з’явилася ідея створити команду, яку в переважній більшості фінансуватимуть самі футбольні уболівальники. На перший погляд, це неможливо, але якщо ґрунтовно взятися до справи, то таку ідею можна реалізувати. У Європі є кілька команд, які заснували і утримують уболівальники. Найяскравіший приклад – знаменита «Барселона».

Щоб відродження команди «Верес» стало реальністю, треба, щоб за цю справу взялися ініціативні та дієві люди. Звісно, потрібно, щоб їм не заважали працювати, передали клубу стадіон, побудували поле зі штучним покриттям. Дуже важливою є допомога бізнесу, а також членські внески фанатів, пересічних вболівальників. Тоді справа зрушиться з мертвого місця.

– Віталію Олександровичу, лише два тижні як ви поміняли місце роботи. Чи будете і далі президентом ФК «Острог»?

– У мене позиція одна і незмінна – я не ділю Острожчину на місто і район. Перш за все, з перших днів свого життя живу в Острозі. Тут народилася моя донька. Для моєї родини це рідне місто. Разом з тим у Сіянцях та Михалківцях живуть мої родичі. Там я багато разів бував і вболіваю не тільки за ті села, а й за всю Острожчину. Сьогодні я працюю на іншій відповідальній посаді. Але вона не заважає громадській роботі – навпаки, відкриваються нові горизонти і можливості. Сподіваюся на новій посаді сприяти розвитку футболу на Острожчині, зокрема, планую надавати посильну допомогу федерації футболу Острозького району в проведенні змагань. Сподіваюся, вдасться реалізувати деякі задуми. Проте, ми маємо усвідомити, що нині дуже складна, як ніколи, соціально-політична і економічна ситуація в країні. Тож я не буду публічно оприлюднювати плани, щоб потім звучали звинувачення, що не зробив те чого обіцяв.

– Надворі вже весна. Тобто футбол повертається в наше життя після зимової перерви. Чи буде виступати ФК «Острог» в чемпіонаті нашого району?

– Якщо все складеться так, як я очікую, то ФК «Острог» буде виступати не лише в чемпіонаті нашого району, але почне грати в другій лізі обласної першості. Нагадаю, що там кілька років успішно виступав ФК «Вельбівно». Минулого року сільська команда здобула право грати в першій лізі. Звісно, в головному футбольному ешелоні вимоги вищі. Перш за все потрібно сплатити значно більший внесок для участі, має бути команда дублерів та інше. Тепер ми шукаємо спонсорів, щоб дві команди з Острожчини могли грати в обласній першості. Скажу відверто – це дуже складно, але така підготовча робота ведеться і йде вона дуже важко. Проблеми є не тільки з фінансами, але й із футболістами. Суть в тому, що багатьох гравців вже призвали, інші проходять комісію перед призовом до лав української армії, виїхали чи планують їхати на заробітки, вже за віком не хочуть грати. І все ж, сподіваюся, нам вдасться реалізувати задумане. 

Тепер Острозька районна федерація футболу готується до проведення турніру з міні-футболу, який має початися у суботу, 7 березня, та чемпіонату Острозького району з великого футболу. Наголошу, що проблем є чимало. Сподіваюся, їх вдасться вирішити, і футбольний сезон розпочнеться вчасно і пройде на високому рівні.

– На завершення хотілося б дізнатися про стан справ у ФК «Острог».

– Нещодавно ми збиралися, розмовляли. Багатьох гравців з різних причин не було – хто в армії, хто хворіє, хто на заробітках. Сподіваємося, незабаром команда розпочне підготовку до сезону. А тим часом ми вишукуємо кошти для заявки до чемпіонату та ін.

Розмову записав Іван ГЛУШМАН

№ 10 від 7 березня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 265 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]