П'ятниця

19.04.2019

17:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Формування у підростаючого покоління високої податкової культури – почесний обов’язок податківців
В останні роки робота з формування високої податкової культури у молоді набуває особливого значення та уваги з боку органів Державної податкової служби України, оскільки виховання сумлінного платника податків починається з дитинства.  

Нещодавно у приміщенні дитячого садочка «Веселка» з дошкільнятами відбулась зустріч. Захід проводився насамперед для виховання податкової культури, ознайомлення із основами оподаткування в Україні, з історією створення та розвитком Державної податкової служби, формування загальнодержавних та місцевих податків та їх використання.

Спілкування із працівником податкової служби захопило діток. Вони подивились мультфільм «Місто мрій», який створено спеціально для юних наших співвітчизників, які, хочеться вірити, стануть гідними громадянами та продемонструють набагато вищий від нинішнього рівень податкової культури. Під час спілкування вони отримали багато корисної інформації, котра неодмінно стане їм в нагоді у майбутньому.

На згадку про зустріч податківці подарували дітям «Податкові абетки», альбоми, сувенірні календарі з логотипом «Кампанія декларування – 2013». Загалом, зустріч пройшла у жвавій, теплій обстановці.

Податківці вважають почесним обов’язком формування у підростаючого покоління високої податкової культури, оскільки виховання сумлінного платника податків є запорукою наповнення бюджету України, що призведе до процвітання нашої країни.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ
№15 від 13 квітня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 351 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]