П'ятниця

26.04.2019

04:52

Футбол як...
Погода до учасників цьогорічного фіналу турніру з міні-футболу була більш прихильна, аніж торік. Поле вже не було важке, мокре, слизьке; по голові бив вже не промерзлий і твердий м’яч; лінії розмітки не замітав сніжок. І все ж... і все ж нині дошкуляла спека, яка іноді сягала тридцяти градусів. А під час закриття дійства вітерець, бавлячись, зі столу оргкомітету позмітав нагороди, переплутавши трохи «карти», вірніше, грамоти...

Але не це основне у футболі. Основне – ігри. Вони ж були досить цікавими, особливо у заключний день. Четвірку склали найсильніші на сьогодні команди. У першому півфіналі зійшлися суперники з Грем’ячого та Вельбівного. Поспівчуваємо футболістам із правобережжя Горині: напередодні вони провели дуже важкий матч на великому – десь 60 на 100 метрів – полі у рамках розіграшу кубка області. І порадуємось: вони перемогли команду з Радивилова 1:0. Та сил віддали кубковій грі чимало. І хоч чинили гідний опір на майданчику для міні-футболу, про що свідчить перебіг подій: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4 – все ж перемогла команда ФК «Грем’яче».

У другому півфіналі перевага однієї команди була відчутнішою: вже після першого тайму загальний підсумок не викликав сумніву. Бо «Омеляна-Рівне112» вже до перерви перемагала «Звису» із Мощаниці – 4:0... Тож у фінал вийшли представники обласного центру. А «Звиса» «реабілітувалася» у матчі за третє місце, перемігши вельбівненців – 3:1.

Перше місце прогнозовано зайняла команда «Омеляна-Рівне 112» (на фото). Їй вручено кубок за І місце, «золоті» медалі, дипломи. Також оргкомітет визначив кращих голкіпера, оборонця, нападника, бомбардира й найкориснішого гравця.

Сашко ТРИНАДЦЯТИЙ

№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0