Понеділок

22.04.2019

03:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Герої не вмирають

Герої не вмирають!

І кожен про це пам’ятай.

Рабів до Раю не пускають:

Героям призначений Рай!

Минуло більше року від початку протестів і уже, мабуть, немає сумнівів, хто ці герої – Небесна Сотня. Ті, хто віддали життя за кожного із нас. Мабуть, ніде і ні на якій землі немає таких волелюбних людей та вірних патріотів, котрі голіруч захищають свою рідну землю, не шкодуючи власного життя. 

Багато теплих слів і страшних спогадів було сказано зі сцени ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» про героїв Небесної Сотні, їх подвиг. Адже всупереч тодішньої влади вони змінили життя українців.

Учнями 11 – 12 блоків гуртожитку  разом з вихователем Русланою Лукащук було проведено вечір, присвячений річниці Героїв Небесної Сотні. Він проходив у великій актовій залі училища. Сцена прикрашена висловами: «Слава Україні! Героям слава!», іконою Божої Матері, квітами, свічками та вишитими рушниками і скатертиною.

Усі глядачі були вражені виступами учнів та їх щирим відтворенням реальних подій Майдану. Болем озвалося у глибині душі побачене і почуте. Із сцени було показано багато відеороликів, прочитано віршів та заспівано пісень про героїв сьогодення.

Ми повинні пам’ятати про цих героїв, вшановувати їх пам’ять нашими молитвами, адже вони поклали свої голови за наше майбутнє. І нехай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і натхнення для зміцнення власної держави на власній землі.

Руслана ЛУКАЩУК,
вихователь ДПТНЗ «Острозьке ВПУ»

№ 9 від 28 лютого 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 224 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]