Вівторок

23.04.2019

20:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Героїв пам’ятаємо завжди
Актова зала КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської обласної ради вкотре зібрала і об’єднала усю шкільну родину. Вже не вперше, саме тут, проходять загальношкільні виховні заходи, які готуються старшокласниками під керівництвом своїх наставників – вчителів та вихователів. Кожен з них – проникливий і неповторний, адже у їх організацію учасники вкладають максимум зусиль і душу.  

Сьогодні, радіючи сонцю, життю і чистому небу, ми повинні пам’ятати про мільйони синів і дочок Вітчизни, які впродовж 1418 днів і ночей у жорстоких кровопролитних боях Великої Вітчизняної війни захищали кордони Батьківщини і боролись за життя. Багатьом з них не довелося дожити до пам’ятного Дня Перемоги. 28 жовтня по всій нашій незалежній державі відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Напередодні, 23 жовтня, у нас відбувся виховний захід: «Героїв пам’ятаємо завжди» – це вдячна шана тим, хто пройшов страхіття війни і своїм життям чи смертю забезпечив свободу рідної Вітчизни.

…На сцені безліч квітів, на столі – військова каска, запалена свічка і хліб. Ведучі уроку мужності розповіли присутнім про страшні події війни на Україні, про людей, які незалежно від віку і статі, героїчно боронили рідну землю, серед них і вояки УПА, які так само не хотіли миритися з пануванням тоталітарних режимів. Пам’ять про загиблих на фронтах, замучених голодом і знівечених страшною війною було вшановано хвилиною мовчання.

Діти, читаючи вірші з допомогою жестів і міміки обличчя, зуміли відтворити усю тугу і печаль. Демонструючи сценку «Лікар і поранений», актори намагалися передати нестерпну біль пораненого та чуйність і турботу медсестри, яка, незважаючи на свист куль і вибухи гранат, допомагала пораненому молодому солдату. А жестове виконання пісні «Степом, степом» хором учнів 9 класу, було хвилюючим та душевним і стало завершальним акордом заходу.

Я думаю, серед присутніх у залі, не залишилось байдужих сердець, тому, впевнена, завдяки наполегливій праці організаторів, а це саме вихователі 9 класу Наталя Чувпенюк і Олег Пацула та духовному вихованню і акторській майстерності дітей, кожен перейнявся відчуттям гордості за героїчне минуле своїх земляків. Почуття патріотизму і любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, не дадуть стерти ці події з пам’яті наступних поколінь. Нехай завжди зберігаються у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

Оксана КЕРАСІР, шкільний бібліотекар КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради
№44 від 2 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 415 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]