Субота

20.04.2019

07:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Гідна зарплата – стимул для праці
В рамках громадського обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 р. в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості було проведено «круглий стіл» «Гідна заробітна плата та гідні умови праці – дієвий стимул трудової активності». Участь у його роботі взяли представники органів місцевого самоврядування, управлінь праці та соціального захисту міста і району, Пенсійного фонду, центру зайнятості, роботодавці різних форм власності, журналісти місцевих ЗМІ.

Привітали учасників з початком роботи «круглого столу» заступник міського голови Ольга Логвін, заступник директора Острозького міськрайонного центру зайнятості Галина Лідовець, представник Острозької РДА Людмила Галагудза. Вони наголошували на тому, що впровадження нових соціальних стандартів життя в нашій державі має сприяти збільшенню трудової активності громадян, росту заробітної плати і на кінцевому етапі економічному зростанню держави.

Начальник відділу з питань праці управління праці та соціального захисту Острозької РДА Світлана Царук виступила з доповіддю «Оплата праці – українські реалії та перспективи реформування. Легалізація виплати заробітної плати та недопущення заборгованості з її виплати». Юрисконсульт Острозького міськрайонного центру зайнятості Павло Нікітюк інформував про укладання договорів між роботодавцем та найманим працівником, як гарантію впевненості у завтрашньому дні. Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі Тетяна Опанасюк доповідала на тему: «Заробітна плата – головний економічний показник добробуту населення та пенсійного забезпечення громадян».

Після виступів запрошених відбулося жваве обговорення питання, винесеного на засідання «круглого столу». Присутні мали можливість задавати питання, які їх цікавили. На завершення було одноголосно прийнято резолюцію засідання.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 387 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]