Понеділок

22.04.2019

03:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Головне питання – прибирання міста до свят
У вівторок, 9 квітня, у залі засідань міської ради відбулася нарада при міському голові із керівниками підприємств, установ та організацій міста. Обговорювались різноманітні питання життя у місті – від наповнення бюджету до прибирання територій та забезпечення громадського порядку.  

Першим розглядали питання про організацію та проведення «Дня довкілля». Начальник міської інспекції з благоустрою Марія Журик інформувала присутніх про відповідне розпорядження міського голови, закріплені території за підприємствами, установами та організаціями міста. Наголошувалося, що міська рада, інспекція з благоустрою звітуватиме в облдержадміністрацію про хід прибирання через день, про кількісні та якісні показники. До 20 квітня місто має бути прибране, того ж дня буде здійснюватися посадка дерев. Вона також говорила про вивезення твердих побутових відходів суб’єктами господарювання у місті. Заступник міського голови Володимир Мацун наголосив на тому, що перед початком прибирання територій, якщо потрібна техніка для вивезення сміття, необхідно замовляти її у ОКП «Водоканал». Важливо, щоб техніка замовлялась не в один день та годину, і зібране сміття, через його невивезення, не розносилось знову прибраними вулицями. Про несанкціоноване миття автомобілів на майдані Івана Федорова, викидання сміття поза контейнери говорив директор КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Сергій Кибкало.

Про підсумки роботи організацій та установ міста за перший квартал 2013 року інформували керівники та представники Острозького відділення Пенсійного фонду України, Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ, Острозького міськрайонного центру зайнятості. Наголошувалось, що податкова виконала план збору податків до Держбюджету на 109,5 %, а місцевого – 114%. Пенсійний фонд виконав план надходжень на 99,6 %, але всі пенсії виплачені у повній мірі і вчасно. Заборгованість по страхових внесках зменшилась. Центр зайнятості впродовж І кварталу працевлаштував 71 особу з Острога.

Про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2013 року у своєму виступі говорив перший заступник міського голови Віталій Ундір. Він наголосив, що за звітний період міський бюджет виконано за власними надходженнями на 112 %. Понад план зібрали 320 тисяч гривень. Левову частку в цій сумі становить податок з доходів фізичних осіб – близько 91 відсотка. Віталій Олександрович також говорив про резерви та проблеми у надходженні коштів до місцевого бюджету.

Приватний нотаріус Інна Бернацька та начальник реєстраційної служби управління юстиції Ірина Романюк ознайомили присутніх із порядком реєстрації прав на нерухоме майно, звернувши увагу на зміни в законодавстві.

Керуючий справами виконкому міськради Леонід Сніщук у своєму виступі вів мову про необхідність створення в Острозі громадського формування охорони громадського порядку.

Іван ГЛУШМАН
№15 від 13 квітня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 348 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]