Четвер

25.04.2019

01:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Гордимося дружбою з атомниками
Рік добігає кінця і я хочу низько вклонитися тим, хто дарував тепло своєї душі вихованцям комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІ ст.» Рівненської обласної ради, де навчається 100 дітей, серед яких діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Щоб побачити посмішку на обличчі дитини, позбавленої батьківської любові і турботи, потрібно зовсім не багато зусиль. Стало вже традицією, що атомники чимало роблять задля таких щасливих хвилин. Наша співпраця триває вже декілька років. Справжнім святом друзів стала зустріч вихованців з атомниками Хмельницької АЕС з нагоди 40-річчя нашого інтернату 2010 року. Тоді в гості до дітлахів прибули також атомники з київського підприємства «Атомпроектінжиніринг», що входить до складу НАЕК «Енергоатом», а також представники «Українського ядерного товариства». Тут було все: музика, танці, ігри, конкурси, подарунки, солодощі. Справжній день народження!

Подібні зустрічі атомники дарують й іншим школам нашого регіону. Зокрема, запам`ятався «Енергетичний Дід Мороз», цьогорічний конкурс дитячої творчості серед дітей, які відпочивали в Острозькому дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Корчагінець» Рівненської області під девізом «Наповнимо наш мир теплом і світлом». Наша дружба з атомниками стала вже традицією: ми зрозуміли, що вони не лише виробляють електроенергію, але й уміють дарувати щасливі хвилини нашим вихованцям.

Не секрет, що вихованці школи-інтернату з нетерпінням чекають нових зустрічей і, звичайно, подарунків, згодяться спортивний інвентар, одяг та взуття на всі сезони, канцелярські товари, художня література тощо. І такі зустрічі скоро відбудуться. Відкрию секрет, що на початку грудня атомники знову навідають дітлахів, привезуть їм подарунки, а ще обіцяють облаштувати щось казкове. Наші вихованці досягли неабияких успіхів в художній царині. Своє творче начало діти відточують в гуртках інтернату: ляльковому, хоровому, танцювальному, художньої вишивки. В знак подяки діти покажуть гостям концертну програму (три вікові категорії), яка, впевнена, нікого не залишить байдужим.

Ми високо цінуємо самовіддану нелегку працю атомників, які несуть в кожну оселю світло і тепло. З найдавніших часів енергія була чинником, що визначає розвиток цивілізації. А отже – і добробут людей. Вже третій рік поспіль кошти у розмірі 1% від загальної вартості електроенергії, виробленої Хмельницькою АЕС, йдуть на соціальний розвиток нашого регіону. За ці кошти ремонтують заклади освіти, лікарні, комунальні мережі, дороги, тротуари та інше.

Ми гордимося дружбою з атомниками, які завжди готові поділитися теплом своєї душі з нашими вихованцями, подарувати їм справжнє свято, запалити вогник надії на щасливе майбутнє.

Галина БЕРНАЦЬКА,
директор Острозької спеціальної загальноосвітньої школи інтернату І-ІІ ст. №2
Просмотров: 194 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]