Неділя

21.04.2019

21:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Гороскоп на 2013 рік
Дві тисячі тринадцятий ознаменувався роком чорної водяної Змії, яка символізує мудрість, терпіння, витривалість і розважливість. Саме чорна Змія несе людям в майбутньому році несподівані перевороти і зміни в житті, нестабільність і мінливість подій. Тому рекомендується в рік Змії все ретельно продумати, зважити всі фактори та спланувати кожен свій крок, перш ніж до чогось приступати. Змія мудра, бо вона допомагає тим, хто ретельно планує кожен свій крок, шанує сімейні традиції. У цей рік потрібно присвятити всі свої зусилля для того, щоб робити приємні сюрпризи своїй половинці, пізнавати один одного і не дозволяти іншим втручатися у ваші стосунки.  

Для людей, чия діяльність пов’язана з розумовою працею, цей рік обіцяє бути вдалим. Варто розвиватися, вдосконалюватися, відвідувати різні конференції та курси з підвищення кваліфікації, бо в подальшому це дасть дуже хороший поштовх для успіху.

Підприємствам в середині року мудра Змія обіцяє одержання гарного прибутку, але тільки тоді, коли працівники будуть у дружніх стосунках і будуть працювати злагоджено.

Щодо фінансових питань, варто сказати, що Змія любить і вміє заробляти гроші, а також їх вміло накопичувати. Тому збирайте свої кошти, Змія на відміну від Дракона-марнотрата вам у цьому допоможе.


ОВЕН
Вас очікують пошуки вірного шляху до досягнення бажаного! Рік для вас, безсумнівно, важливий, але варіантів буде не дуже багато, потрібно сконцентруватися на чомусь одному, тоді ви скоріше досягнете своєї мети. Шанси домогтися успіху досить великі, тільки потрібно зосередитися.

Ви – один із найвезучіших знаків зодіаку, важливо про це пам’ятати! Можна сказати, що формується база на майбутні 10 років, тільки потрібно працювати в тому ж напрямку, що ви обрали минулого року. Ви зосереджені на собі, своїх проблемах, партнери вас хвилюють набагато менше, вони скоріше будуть заважати. У плані кар’єрного росту можливі зрушення, і в матеріальному плані ви будете почувати себе досить комфортно, але не більше того. Чогось карколомного не буде.

Цього року можлива подорож за кордон, про яку так давно мріяли. Домашні проблеми можливі в першій половині року. Можна зробити великий ремонт, але важливо розрахувати свої матеріальні можливості, можливо доведеться взяти кредит. В особистому житті змін не передбачається.

Сприятливі місяці для Овнів
– травень, липень, листопад, грудень.

Несприятливі – вересень, лютий, січеньТЕЛЕЦЬ


У Тельців відчувається трохи войовничий настрій, але вони здатні на енергійні вчинки і триватиме це майже до кінця лютого. Якщо ви давно збиралися щось почати й відкладали – покваптеся, момент може бути упущений! Намагайтеся цього року ґрунтовно не зіпсувати відносини із близькими людьми, це цілком можливо. Зараз для Тельців набагато легше розлучитися, ніж вийти заміж.

Цього року можливі виграші в судових процесах, тому ви можете вирішувати будь-які юридичні питання. Не варто міняти старе місце роботи, навіть якщо будуть виникати якісь труднощі, їх можна пережити. Перечекайте цей рік, адже можуть зав’язатися знайомства із впливовими людьми, які дуже стануть у нагоді.

Працювати цього року доведеться багато, графік перенасичений і дуже важливо не забувати про відпочинок. Але в матеріальному плані це – вдалий рік, тим більше, що у вас може з’явитися можливість додаткового заробітку. Особисте життя буде радувати своєю розмаїтістю, але знайомства будуть недовговічні, нічого серйозного відбутися не може.

Сприятливі місяці – липень, жовтень, грудень.

Несприятливі
– квітень, червень, лютий.БЛИЗНЮКИ

Ви зауважували, що останнім часом вам дивно щастило, тепер ситуація може змінитися. Потрібно розраховувати не на везіння, а на власні сили. Нічого істотного за рік не відбудеться, але він повинен подарувати вам кілька важливих зустрічей, можливо навіть із тими людьми, про яких ви давно знали. Взагалі, спілкування із друзями приносить позитивний настрій.

Цього року доведеться переглядати свої рішення, і навіть провести роботу над помилками, які ви встигли зробити. Ви готові подбати про свій організм, і можете з легкістю почати оздоровчий курс, суттєво збільшивши фізичні навантаження.

Близнюкам будуть дуже властиві духовні пошуки, важливе місце може зайняти пошук самого себе в цьому житті. Дуже підвищиться почуття відповідальності, і не тільки стосовно себе, але й до всіх членів родини. Самотні чоловіки почнуть замислюватися про створення родини, так що, милі дами, шукайте собі цього року Близнюків! Не варто йти на обман й неправду, як у сімейному житті, так і у відносинах з друзями.

Сприятливі місяці для Близнюків – червень, жовтень, листопад.

Несприятливі – січень, лютий, березень, травень.РАК

Для Раків наступає дуже важливий рік – він принесе нові сексуальні відносини, любов і зміни. Кваптеся, не упустіть своє щастя. Якщо ви втомилися від самотньості, можна спробувати щось змінити. Взагалі, ритм року дуже високий, у вас спрага змін у всьому. Вам набрид осілий спосіб життя, домашній комфорт, буденність, ви рветеся на волю.

Але оскільки Рак дуже прив’язаний до дому, може відбуватися деяке роздвоєння особистості, ви не завжди відразу зрозумієте, чого хочете. Цього року ви можете продовжити навчання, якщо його переривали, можете відвідувати цікаві для вас тренінги, курси, розвиватися в новому напрямку. Вас можуть очікувати істотні зміни й у бізнесі, особливо якщо ви займаєтеся цим серйозно, і завжди брали багато відповідальності на себе. Тільки не варто сидіти, склавши руки, удача не прийде сама!

Сприятливі місяці для Раків
– травень, вересень, листопад.

Несприятливі
– березень, квітень, червень.ЛЕВ

Цього року Леви здатні на дуже багато чого, планети будуть вас підштовхувати до довгоочікуваних дій. За останні роки ви себе багато стримували, тепер настав час дій. З гідного кошеняти ви тепер можете перетворитися в сильного хижака і ваші партнери це, безсумнівно, оцінять! Вам важливо зрозуміти, що щось доведеться зруйнувати цього року, без цього неможливо буде побудувати нове. На жаль, багато Левиць будуть серйозно замислюватися про розрив відносин, це може стосуватися й сімейних пар. Може з’явитися джерело натхнення – зовсім новий об’єкт любові, але врахуйте, що показники для шлюбу цього року не дуже гарні, намагайтеся його поки не планувати.

Вам можна вибрати трохи інший спосіб перерозподілу енергії – народити дитину, або постаратися її зачати, у цьому ви теж можете знайти себе та й життя ваше докорінно зміниться.

Рік стрімких змін, і бізнес тут не виняток. Можливий перехід на нову роботу, розрив старих зв’язків.

Сприятливі місяці
– березень, листопад, грудень.

Несприятливі – лютий, травень, серпень.ДІВА

Для вас основним напрямком діяльності стане все, що пов’язане з будинком. Проблем буде багато, але Дів не налякаєш роботою, тому ви будете перебувати в прекрасному настрої. Ви будете реконструювати рідне вогнище, займатися його ремонтом, можете купити гараж або садову ділянку. Можете поліпшити свої житлові умови – загалом, діяти будете так, як вам дозволять матеріальні засоби. Ви будете перебувати в пошуках свого місця під сонцем, і влаштувати його вам захочеться, як можна затишніше.

Для вас важливо встигнути намітити всі плани до 7 січня 2013 року. А встигнути реалізувати їх із травня по вересень. Досить часу для того, щоб домогтися успіху! До речі, дуже імовірно, що для досягнення своїх цілей, багато Дів можуть відправитися далеко від рідного будинку, їм може здатися, що там вони швидше досягнуть успіху.

Цього року може значно зміцнитися ваш соціальний статус, можуть з’явитися впливові знайомі, які дуже сильно допоможуть просунутися вперед. У матеріальному плані рік досить стабільний, але варто простежити за своїми витратами, вони будуть іноді просто величезні. Але ви одержите бажане.

Сприятливі місяці
– серпень, грудень, лютий.

Несприятливі – січень, квітень.ТЕРЕЗИ

Цього року всі Терези не такі поступливі, як звичайно, і цим неймовірно дивують своїх партнерів. Та й самі дивуються із приводу таких змін. У першу половину року ви дуже залежите від своїх партнерів. Прекрасний рік для навчання, набуття життєвого досвіду на власних помилках. Дуже вдало піти на курси підвищення кваліфікації, водіння автомобіля, вивчення іноземних мов. Загалом, вам буде чим себе зайняти! Багато представників цього знаку можуть довести до щасливого завершення відносини, що почалися давно, навіть укласти шлюб.

Але не варто робити це влітку, можуть виникнути проблеми на роботі, проблеми з виконанням власних бажань, всі терміни можуть порушуватися. Тому бажано все залагодити до початку червня. У вересні ви відчуєте втому від літніх проблем. З’явитися дратівливість і бажання відпочити. Саме час вирушити у відпустку. У матеріальному плані ви можете собі дозволити досить багато.

Сприятливі місяці
– вересень, березень, грудень.

Несприятливі
– травень, серпень, липень.СКОРПІОН

Рік почнеться спокійно, у вас з’явитися бажання почати все із чистого аркуша. І ви цілком можете це зробити, оскільки почуваєте, що вільні від багатьох зобов’язань, самі можете розпоряджатися своєю долею. Ви дійсно здатні на багато чого. Але за умови, що будете боротися зі своїми страхами й комплексами.

У цілому рік зв’язаний із щастям у родині, і чим більше ви будете приділяти уваги своїм близьким, тим радісніше буде у вас на душі. Кар’єра є найнапруженішим моментом, вам не варто будувати далекоглядні плани, краще задовольнятися тим, що є. У жодному разі не варто міняти місце роботи, нове буде знайти досить нелегко.

Цього року ви готуєте плацдарм для своєї подальшої фінансової незалежності і діяти потрібно обережно, щоб нічого не зіпсувати. Розраховувати краще на свої сили. Багато Скорпіонів зроблять цього року одну або навіть дві подорожі, при чому вони наповнять вас ентузіазмом надовго.

Сприятливі місяці
– квітень, травень, листопад.

Несприятливі – березень, серпень, вересень.­СТРІЛЕЦЬ

Дуже схоже, що ви найщасливіший із усіх знаків зодіаку, і щастя саме проститься у ваш будинок, вам і робити залишається зовсім небагато! Торік удача обходила вас стороною. І вам це добряче набридло. Ви здатні почати найрішучіші дії, щоб домогтися свого.

На партнерів розраховувати особливо не варто, але вам буде вистачати й власних сил. У першу чергу вдало будуть складатися справи, які стосуються бізнесу й кар’єри. Ви майже єдиний знак зодіаку, що може сподіватися на кар’єрний ріст, найкраще організувати власну справу. Але для цього не варто брати гроші в борг, віддавати їх доведеться дуже довго й нудно. Ви цілком можете розраховувати на удачу й щасливий випадок, зірки вам його обов’язково подарують. Але малоімовірно, що це буде стосуватися вашого особистого життя.

Може збутися ваше давнє бажання. Але відбутися це може під кінець року. Маєте шанс багато подорожувати і доля піднесе в поїздках приємні сюрпризи.

Сприятливі місяці – липень, травень, вересень.

Несприятливі – лютий, січень.КОЗЕРІГ


Козеріг – найенергійніший, цілеспрямований знак зодіаку, старанний, завзятий, дуже серйозний. Але цього року всі ці унікальні якості характеру вам навряд чи згодяться, скоріше, вони будуть вам заважати. Замість принциповості потрібно проявляти доброту, замість жорстокості – якнайбільше милосердя, а кар’єрний ріст замінити домашнім комфортом. Тоді ви будете почувати себе комфортно. Вам потрібно прислухатися до своєї інтуїції, хоча Козерогам вона не дуже властива. Дуже багато вірних рішень можуть прийти інтуїтивно.

Вам потрібно уважніше ставитися до своїх батьків. Якщо вони живуть далеко, доведеться їх відвідати, і не один раз. Саме родина й батьки відіграють першу роль цього року. А от думки про кар’єру відійдуть трохи на інший план. Навіть якщо ви будете вживати рішучих дій, навряд чи чогось можете домогтися.

Дуже непогано було б серйозно зайнятися питаннями нерухомості, ви могли б поліпшити свої житлові умови.

Сприятливі місяці – березень, квітень, грудень.

Несприятливі
– червень, липень, серпень.ВОДОЛІЙ

Цього року ви самі хазяїн своєї долі, і самі можете призначати собі ціну. Якщо мало заробляєте – ображатися ні на кого, виходить, що ви працюєте не на повну силу. У вас прекрасні перспективи, потрібно тільки взяти себе в руки! Можна багато чого змінити цього року – навіть поміняти роботу, і в такий спосіб домогтися успіху. Це важливо встигнути зробити до середини року, потім ентузіазм пропаде.

Дуже багато чого цього року замішано на випадковості, до якої ви не маєте ніякого відношення. Тільки вам важливо виявитися в потрібному місці й обов’язково в потрібний час. Дуже імовірно, що виросте ваш соціальний статус. Разом з ним покращиться й матеріальне становище, але чомусь для вас це не є головним.

Багато Водоліїв можуть одружитися, причому шлюб виявиться досить вдалим. Ви налаштовані дуже романтично, і ваші партнери це прекрасно відчувають. Особисте життя принесе багато задоволень, не сумнівайтеся! Можливе деяке послаблення здоров’я. Відбудеться це швидше за все влітку. Вам потрібно себе підтримувати, стежити за відпочинком і правильним харчуванням.

Сприятливі місяці – квітень, травень, листопад.

Несприятливі – січень, червень, липень.РИБИ

Риби й так досить спокійний знак Зодіаку, а цього року багато Риб зовсім не здатні до дії. Дуже добре, якщо у вас є енергійні партнери, це в першу чергу стосується роботи. Особливо напруженою може стати перша половина року, вірніше, ви тільки потім зрозумієте, що дарма нічого не робили!

Зате дуже щастить Рибам, які з якоїсь причини можуть не працювати. Ви із задоволенням займаєтеся домашніми справами, дітьми, коханим чоловіком. У родині завдяки вам панує мир і гармонія.

Щаститиме і Рибам, що мають творчу професію. Ви можете створити ні з чим незрівнянний шедевр, одержати заслужене визнання. Ваше здоров’я не викликає занепокоєння, тільки до осені можуть загостритися хронічні захворювання.

Сприятливі місяці
– червень, липень, ­серпень.

Несприятливі
– ­січень, вересень.
№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Різне | Просмотров: 742 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]