П'ятниця

19.04.2019

17:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Гороскоп на 2014 рік
Далеко непростий 2014-й рік дає кожному шанс обрати свій шлях самовдосконалення, реалізації талантів і досягнення запланованих цілей. Оскільки символом року буде Кінь – уособлення шляхетності, природної грації, швидкості, завзяття, витривалості, то для представників усіх 12 знаків цей час сприятливий для досягнення найнереальніших сподівань.  


ОВЕН (21.03 – 20.04)

Як стверджують зірки, людей, народжених під знаком Овна, очікує не один шанс отримати щасливий квиток. Головне – не упустити цей шанс і опинитися в потрібний час у потрібному місці. Найсприятливіший період для Овнів буде навесні. У цю пору доречно, наприклад, зайнятися навчанням. Ви можете як піти на будь-які курси, так і зайнятися самоосвітою. І те й інше поповнить ваш багаж знань новими вміннями та навичками, які стануть у нагоді в майбутньому.

До речі, Овнам, при бажанні, доречно в цей період змінити сферу діяльності. Якщо вам здається, що нинішнє заняття дещо набридло, варто спробувати себе в чомусь новому. Ймовірно, раніше Овнам доводилося часто бути дуже рішучими і брати на себе відповідальність. Цього року, як віщують зірки, у вас буде період, який дозволить розслабитися і зітхнути вільно. Також хороші можливості для Овнів можуть з’явитися наприкінці літа або на початку осені. Головне – навчіться правильно розподіляти свої сили і можливості.


ТІЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)
Ймовірно, що людей, народжених під знаком Тільця, очікують великі зміни у багатьох сферах. Річ в тім, що багатьом представникам цього знаку належить пройти непростий шлях пізнання, в першу чергу, самого себе. Але, в результаті цього, ви зможете зробити значні висновки, які допоможуть вам у майбутньому. Можливо, що ви відкриєте в собі нові, невідомі раніше таланти або які-небудь можливості, які змінять ваше життя в цілому. Загалом, як кажуть зірки, Тільці стануть більш оптимістично налаштованими і позитивними, що, безсумнівно, поліпшить як їх життя, так і їх оточення. Швидше за все, частими будуть звернення друзів і близьких Тільців до них за порадою. Але допомагати, навіть словом, краще тільки в тому випадку, коли ви щиро впевнені в правильності тієї чи іншої пропозиції. Інакше ви можете нашкодити своєю порадою, як тому, хто звернеться до вас за допомогою, так і самому собі.


БЛИЗНЮКИ (21.05 – 21.06)
Новий 2014 р. може початися для людей, народжених під знаком Близнюків, дуже неоднозначно. Деякі справи будуть складатися несподівано добре, а деякі, навпаки, можуть розчарувати вас. Зірки рекомендують Близнюкам старатися дивитися на ситуацію зі сторони і вивчити своє оточення. Задумайтеся: чи всі люди, які, як ви думаєте, друзі, насправді є такими, і всі ті, хто на ваш погляд, бажають зла, думають над тим, щоб «насолити» вам. Саме поняття того, хто вам друг, а хто ворог, багато в чому вирішить ситуацію в цілому.

Також, якщо у вас є конфлікти або істотні розбіжності, постарайтеся розібратися з цим на початку року, не затягуйте і не відкладайте вирішення проблеми на потім. Вирішивши проблему, яка насправді може виявитися і не такою складною, як ви припускали, здивуєтеся, наскільки простіше і спокійніше стане жити. Одна з головних порад, яку можна дати Близнюкам на рік – не впадати в розпач і намагатися не вибиватися з колії, тому що повернутися в неї назад буде дуже непросто. Варто Близнюкам в цей період часу попрацювати над собою.


РАК (22.06 – 22.07)
Прийдешній рік обіцяє стати для Раків дуже яскравим, насиченим, цікавим та емоційним. Зірки рекомендують представникам цього знаку налаштуватися на позитив, тому що саме від того, як вони будуть мислити, буде залежати весь рік у цілому. Якщо ви будете вірити в краще і не здаватися перед дрібними труднощами, то й, відповідно, багато чого буде складатися вдало, і серйозних проблем не виникне. А якщо ж будете песимістично налаштовані, навпаки, можете почати притягати до себе такі ж нерадісні події. Не забувайте, що думки можуть виявитися матеріальними.

Можливо, що Раки захочуть змінити свої інтереси або навіть коло друзів. Удача буде поруч з вами дуже часто. Важливо тільки не упустити момент, і, що називається, «вхопити її за хвіст». Вірогідні нові знайомства, в результаті яких з’являться зв’язки, що допоможуть досягти вам багато чого в різних життєвих сферах. Зірки рекомендують Ракам взагалі протягом року уникнути ризикованих ситуацій. Не випробовуйте долю. Не бажаними також будуть поїздки в далекі країни.


ЛЕВ (23.07 – 23.08)
Зірки рекомендують Левам у новому році викладатися на всі 100%, скільки вкладете, стільки й отримаєте. Сподіватися на удачу і на «може повезе» у багатьох важливих питаннях Левам, швидше за все, у 2014 р. не доведеться. Потрібно трудитися, але праця ця не залишиться не оцінена.

Також корисно для Левів буде розвинути спостережливість і уважність. Так як, придивившись уважніше, і, так би мовити, вивчивши детально деякі важливі ситуації та події, ви зможете побачити багато того, чого не помічали, а це, ймовірно, і є ключовими моментами, на які вам потрібно звернути увагу для наступних висновків. Намагайтеся більше спостерігати, ніж слухати, особливо, думки з боку людей, що не входять у ваше близьке оточення. А головною умовою для Левів у 2014 р. стане віра в свої сили і обов’язкова завзятість.


ДІВА (24.08 – 23.09)
Рік не обіцяє бути для людей цього знаку абсолютно спокійним і безконфліктним. Але намагайтеся мислити позитивно, і брати уроки зі всього. Адже недарма кажуть, що труднощі загартовують. Ймовірно, що так станеться і з вами. Завдяки важким ситуаціям, ймовірно, ви зрозумієте, хто і що насправді вам дорогі.

Не найприємнішим чином може початися 2014 р., але приказка «Чим далі в ліс, тим більше дров» не про вас. Навпаки, ближче до весни ситуації в різних сферах мають прояснитися і стати більш комфортними і спокійними. Не виняток й приємні сюрпризи. Так, наприклад, ви можете познайомитися з людиною, яка стане надійним другом і підтримає вас. Також є ймовірність, що у ваше життя повернуться і старі друзі, з якими не спілкувалися через якусь сварку, або ж просто «загубилися», роз’їхавшись хто куди, як це часто буває в житті.

Втім, в першу чергу, зірки рекомендують зайнятися Дівам професійною реалізацією.


ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)
Зірки рекомендують Терезам бути особливо уважними і концентрованими. Особливо цього від них, швидше за все, зажадають справи в перші місяці року. Найбільш старанними потрібно бути тим Терезам, які навчаються у навчальному закладі або займаються самоосвітою. Так, якщо ви будете робити все «навмання», можливо, зможете скласти, наприклад, залік, але от таке ставлення і відсутність знань можуть сильно вас підвести в майбутньому, і змусить пошкодувати про неуважність або попросту – халтуру.­

До речі, ті Терези, які вже мають вищу освіту, у випадку отримання другої або відвідування якихось спеціалізованих курсів, які повинні поліпшити професійні навички, можуть отримати підвищення на роботі, або ж матеріальну винагороду. Тому одна з головних порад Терезам на весь 2014 – не лінуйтеся. Використовуйте цей рік для майбутнього.

Ймовірно й те, що представників цього знаку очікують серйозні зміни. Напевно, що щось відчутно змінитися в житті Терезів наприкінці весни або ж з початком першої половини літа. А зміни стануть приємними і позитивно позначаться на майбутньому, зробивши їх сильнішими і впевненішими в собі.


СКОРПІОН (24.10 – 22.11)
Рік готує людям, народженим під знаком Скорпіона, період динамічного розвитку. Їх очікують нові знання, багато чому навчаться, зроблять кроки вперед у різних сферах. Це буде на користь. Так як з’являться нові можливості, нові перспективи, вони зможуть реалізувати себе в нових проектах. Тому зірки настійно не рекомендують Скорпіонам протягом року лінуватися. «Вбирайте» в себе нові знання, при можливості, обов’язково вчіться. Це вам точно не завадить!

Але намагатися стрибнути, що називається, вище своєї голови, зірки все ж Скорпіонам настійно не рекомендують. Так як можете зазнати поразки або попросту «перегоріти», і швидко втратити інтерес до того, що на початку, здавалося просто-таки, захоплюючим.

На початку 2014 р. постарайтеся довести до кінця торішні справи, якщо такі є. І тільки після цього починайте нові. Не хапайтеся за все відразу. Та ви сильні і цілеспрямовані. Не біжіть за двома зайцями відразу. Робіть все поступово і обдумано.


СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)
Небесні світила рекомендують Стрільцям приділяти якомога більше часу взаємовідносинам. Це може стосуватися, як особистого життя, так і контактів з вашими колегами по роботі і партнерами. Бо саме від того, які зв’язки зумієте налагодити, залежатиме і успіх цього періоду часу.

Також у цей час Стрільцям не завадить розвинути особисті таланти. Крім того, що це принесе вам особисте задоволення, це може і позитивно відбитися на вашій професійній сфері. Наприклад, ви можете отримати нові навички, які допоможуть в ній, або ж просто почати більш різнобічно мислити, що дозволить частіше придумувати нестандартні рішення різних ситуацій.

Стрільцям варто бути готовими до того, що в 2014 р. їх можуть очікувати як злети, так і падіння. Постарайтеся, незважаючи на проблеми, бути терплячими і зберігати спокій. Пам’ятайте, що коли закриваються одні двері, як правило, відкриваються інші. Потрібно лише помітити новий шанс, і не упустити його. Загалом, зірки радять Стрільцям бути активними, діяльними і цілеспрямованими.


КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)
Небесні світила не радять Козерогам обмежувати своє коло спілкування лише сім’єю, родичами та близькими друзями. Навпаки, намагайтеся бути «у вирі» подій. Почніть вести більш активний спосіб життя, якщо ви цього ще не зробили. Намагайтеся частіше перебувати в соціумі. Це позитивно вплине на самопочуття, підвищить впевненість у собі, навчить спілкуванню з незнайомими людьми. А самітництво ні до чого доброго не призведе, а, навпаки, може викликати депресивні думки і тільки погіршить ваш настрій.

У 2014 р., ймовірно, стане дійсністю не одне заповітне бажання Козерогів. Ви здивуєтеся, коли почнуть збуватися мрії, в той час, як ви цього зовсім не очікуєте. Але це не зробить події, що відбулися, менш приємними. Так що рік обіцяє бути багатим на сюрпризи і приємні несподіванки.

Якщо хтось з оточуючих пропонує допомогу, не варто відмовлятися від неї. В першу чергу, намагайтеся розраховувати на самих себе і власні сили, але плече підтримки вам не завадить. Загалом, рік Коня обіцяє бути для Козерогів дуже успішним.


ВОДОЛІЙ (21.01 – 20.02)
Зірки рекомендують Водоліям взяти «на озброєння» девіз: «Бачу ціль – не бачу перешкод», і слідувати йому протягом року. Звичайно, не потрібно сприймати це конкретно, і йти по головах. Але, все-таки зосереджуватися на своїй головній меті і не звертати увагу на другорядні фактори – може допомогти Водоліям досягти мети якомога швидше.

Як стверджують зірки, удача буде супроводжувати тільки тих Водоліїв, які досягли всього своєю власною працею і цілеспрямованістю. А от тим, хто звик жити за рахунок інших, рік Коня навряд чи принесе багато корисного і доброго. Так що, шановні Водолії, робіть висновки!

Якщо наприкінці цього року у вашому житті багато чого змінилося, то новий 2014-й принесе оновлення в різних сферах життя: ви відчуєте приплив нових сил, енергії, станете сильнішими і витривалішими, що позитивно відіб’ється на майбутньому. Використовуйте максимально свої творчі здібності і творчий потенціал, і успіх не змусить себе чекати.


РИБИ (21.02 – 20.03)
Новий, 2014 р., обіцяє бути для Риб досить вдалим і благополучним. Але таким він буде тільки для тих Риб, які зуміють повірити в унікальність своєї мрії, і зроблять все можливе для її здійснення.

Якщо вам здається, що сфера діяльності, якою займаєтеся, не дає повною мірою розкритися творчим здібностям, і перестала вас надихати, задумайтеся, можливо, варто змінити професію. Якщо ж ви «заплуталися» в собі і не знаєте, чим далі займатися, як стверджують астрологи, відповідь вам можуть допомогти отримати подорожі, де знайдете натхнення і нові творчі ідеї. Тому, якщо є можливість, змініть звичну сферу діяльності. Швидше за все, це позитивно позначиться на вашому житті.

Загалом, 2014 р. обіцяє бути багатим на приємні моменти і нові враження. Наприкінці весни – початку літа, зірки настійно рекомендують гарненько відпочити і набратися сил для другої половини року. Взагалі поїздки та подорожі, здійснені Рибами в цей період часу, позитивно вплинуть на їхнє життя. Ймовірно, що нові місця дадуть нові ідеї та надихнуть на нові звершення.

Просмотров: 458 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]