Вівторок

23.04.2019

09:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Гостей з Канади найбільше цікавить екологія
У середу, 4 грудня, в залі засідань Острозької міської ради відбулася зустріч керівників органу місцевого самоврядування з учасниками студентської обмінної програми «Канада. Світ. Молодь». Секретар міської ради Микола Добровольський та заступник голови Острозької міськради Ольга Логвін розповідали про наше місто, його історичну та культурну спадщину, промисловість, заклади освіти, охорони здоров’я та ін., відповідали на численні запитання канадських і українських студентів.  

Привітавши гостей з далекої Канади із прибуттям до Острога, Микола Володимирович наголосив на тому, що місто має давню та славну історію, і порадив канадійцям – дев’ятьом дівчатам з різних провінцій та навчальних закладів – більше дізнатися в музеях міста, з літератури, розповідей про це під час свого перебування в нас. Потім йшлось про нинішній Острог. Секретар міської ради говорив про заклади, які працюють в нашому місті, охарактеризував територіальну громаду та економічне становище.

Заступник міського голови Ольга Логвін говорила про соціально-культурну і медичну сферу. Наголошувалося на тому, що Острог невеликий, і громада не має достатньо ресурсів для будівництва нових об’єктів, розширення старих, впорядкування вулиць, тротуарів, так, як цього хотілося б.

У другій частині зустрічі учасники обмінної студентської програми задавали питання керівникам міської ради. Вони стосувалися найбільше екології (зок­рема, роздільного сортування сміття), а також співпраці з містами-побратимами, діяльності органу місцевого самоврядування, спорту, доз­вілля молоді та ін. Цікаво, що студенти із Канади, мабуть, з поваги до нас, показуючи свою культуру, намагались задавати питання українською. На завершення спілкування керівник канадської делегації вручила подарунок секретарю міської ради Миколі Добровольському.

Гості з Канади в рамках міжнародної обмінної студентської програми працюватимуть до 22 лютого. Вони братимуть участь у міських заходах, святкуваннях, працюватимуть волонтерами під час акцій екологічного характеру, в закладах освіти, займатимуться дослідженням безпечності доріг міста та стану гендерної рівності та ін.

Іван ПАВЛІВ
№50 від 7 грудня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 314 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, Канада. Світ. Молодь, Іван Глушман, Замкова гора, канадці в Острозі | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]