Четвер

18.04.2019

19:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Готуючись до Дня міста
Питанням підготовки до Дня міста та роз’ясненням новацій законодавства була присвячена цієї середи нарада при міському голові з участю керівників підприємств, організацій, установ.

Детально про програму відзначення 912-річниці Острога інформувала присутніх заступник міського голови О. Логвін. Вона розповіла, що гостями свята буде чисельна польська делегація; цьогоріч бути господарями «Алеї майстрів» зголосилися близько 60 учасників з усієї України; акцентувала, що на проведення усіх заходів бюджетні кошти не витрачатимуться; закликала усіх взяти активну участь у святкуванні.

Тему свята і наведення порядку у місті продовжила начальник міської інспекції з благоустрою М. Журик. Вона звернулась до керівників із проханням обкосити прилеглі території і прибрати скошене, поставити урни біля підпорядкованих їм закладів, установ.

Про іпотечне кредитування для забезпечення доступним житлом громадян інформував присутніх заступник міського голови В. Мацун (газета інформувала про це в № 21).

Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ В. Мельник розповів про новації в законодавстві із прийняттям нового закону про регулювання містобудівної діяльності. Зокрема, йшлося про те, що для проектування надаються тепер не дозволи, як раніше, а вихідні дані; змінилося поняття «дозвіл» на виконання будівельних робіт; жорсткішою стала відповідальність (зросли штрафи) за подання недостовірних даних при будівництві.

Начальник відділу Держкомзему м. Острог В. Степанюк нагадав присутнім про дію з 1 червня нової нормативної грошової оцінки земель у місті, необхідність отримання довідок у їхньому відділі і проведення перерахунку сплати земельного податку.

На завершення наради начальник ЦПЗ №3 « Рівнепошта» Т. Тоненчук нагадала про необхідність продовження передплати на періодику на ІІ півріччя, а міський голова О. Шикер подякував усім за участь у заході.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 361 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]