Четвер

18.04.2019

20:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Готуючись до початку навчального року
Підготувати дитину до школи дуже важко, особливо, коли ви робите це вперше. Необхідно ґрунтовно підготуватися і не лише матеріально, але й морально. Адже сьогочасні навчальні програми для школяриків досить складні, і батькам також прийдеться навчатися разом із чадом.  

Всі необхідні речі для школяра можна розділити на дві частини – одяг та канцелярія. У виборі котрих потрібно спиратися на поради вчителів, або ж з допомогою рекомендацій наданих Міністерством освіти України. Щоб спростити момент підготовки до школи, ми надамо вам рекомендовані кількості із канцелярії (згідно МОУ), та порад психолога і педагогів.

Що ж потрібно кожному школяреві?

Обкладинки для зошитів, обкладинки для книг, папка для зошитів, підставка для ручок, підставка для книг, шаблон розкладу уроків, щоденник, пенал, ручки кулькові різнокольорові, олівці прості, олівці кольорові, коректор; дрібна канцелярія: ластик, точила, лінійки, скрепки, скотч, клей, степлер, скоби, скріпки, склянка-непроливайка, фарби акварель, гуаш, пензлі, кольоровий папір та картон, зошит для нот, папка для А4, альбом для малювання, папка для креслення, цифрове віяло, зошит для нот, рахункові палички, папір формату А4 (для друку), дощечка для пластиліну, ножик, блокнот для нотаток (чернетка), ножиці, циркуль.

На перший час учневі початкової школи знадобиться: 20 тоненьких зошитів, 4 пачки обкладинок (по дві для підручників і зошитів), 2 набори ручок, 1 блокнот, ножиці, кольоровий папір, клей, точило для олівців, ластик, макет глобуса, контурні карти, щоденник, указка, лічильні палички, кольорові олівці, акварельні фарби (медові ), фломастери, маркер, коректор, пластилін, підставка для книг, дирокол. Всіх інших видів канцелярського приладдя – по одній штуці.­

Пам’ятайте: за плечима першокласника не повинно бути більше 1,5 кг. І саме за плечима, а не за плечем: рюкзак треба носити на двох лямках. Про портфелі та сумки доведеться забути, поки дитина не зміцніє.

Для учня 5-11-х класів закупіть: 20 тоненьких зошитів, 30 зошитів (48 аркушів), 5 зошитів (96 аркушів), 4 пачки обкладинок, 5 блокнотів, 2 набори ручок, точило для олівців, ластик, папір для записів, калькулятор, папір формату А-4 – 2 пачки, формату А-3 одна пачка, щоденник, коректор, папір для записів, маркер, ніж канцелярський, степлер, скріпки, кнопки, скотч, пластикові папки на кнопках різних розмірів – від кількості дисциплін.

Магазин «Каiros» проводить акцію для малозабезпечених та багатодітних сімей. Прийшовши в магазин (за адресою Татарська, 1, над цілодобовою аптекою) із документом, що підтвердить необхідність в допомозі, відразу буде надана знижка до 25 %. А також магазин організовує виїзди на найближчі населені пункти. Очікуйте нас в центрі кожного села в такі дні: 19 серпня у селі Кунів, 20 – Вілія, 23 – Плужне, 27 – Білашів.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном – 067-360-08-02, 2-00-55.

Маркетинговий відділ магазину «Кайрос»
№33 від 17 серпня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 268 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]