Неділя

21.04.2019

21:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Готуючись до року Змії
Наступаючий новий рік пройде під знаком Змії. Як його зустріти, щоб провести щасливо? Що краще всього зробити перед його початком?  


Відкрити депозит
Змія – матеріалістка і оцінить бажання відновити або зміцнити фінансову стабільність. Цей знак завжди чітко знає, чого хоче, винагороджуючи тих, хто має правильні пріоритети. Марнотрати не до душі прагматичній Змії, зате тим, хто потроху відкладає на гідну мету, вона обов’язково допоможе. У рік Змії вигідно відкривати депозитні рахунки в банках, збирати гроші на великі покупки.


Помиритися з усіма
Обов’язково потрібно помиритися з коханими, рідними та друзями, якщо відносини були затьмарені сварками і недомовками. Змія дуже не любить скандалів, воліючи спокій і умиротворення, тому потрібно обов’язково помиритися з близькими та друзями.

Лад і гармонія в родині, взаєморозуміння і свято у вузькому сімейному колі напевно сподобаються їй більше, ніж галаслива компанія.


Генеральне прибирання
Змія – дуже охайна і навіть кілька разів на рік змінює шкіру, тому китайські мудреці радять обов’язково присвятити передноворічний час генеральному прибиранню будинку. До 31 грудня слід встигнути вимести і викинути разом із сміттям, пилом і мотлохом все невезіння, яке траплялося у попередньому році.


Де зустрічати Новий рік?
Змія не любить великих і гучних компаній і відкритого простору, прагне усамітнення в заростях високої трави. Гучний сміх, музика і танці стомлюють і дратують Змію, яка віддає перевагу сімейним цінностям. Тому ідеальним способом зустріти рік Змії стане затишне свято в родинному колі.

Однак, навіть для себе обов’язково потрібно прибрати і прикрасити оселю, продумати новорічний стіл і святкові вбрання. Змія не любить лінивих нечупар, але ніколи не залишить без уваги вишукану, комфортну обстановку і атмосферу.


Прикрашаємо і одягаємось
Змія буде рада благородному льону приглушених відтінків.

Ідеально буде, якщо в новорічну ніч року Змії на столі будуть стояти кращий кришталь і фарфор.

Основні кольори року Чорної Водяної Змії – чорний, сірий, синій, блакитний, зелений. Крім того, рептилія любить блискучі золоті і срібні відтінки, а червоний колір за китайською традицією завжди приносить удачу.Такі кольори варто обирати в новорічному одязі. Змія небайдужа до води, тому на стіл можна поставити кімнатний фонтанчик або посудину з декількома плаваючими свічками.
№52 від 29 грудня 2012 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 250 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]