Неділя

21.04.2019

17:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Готуючись до захисту Вітчизни
Здавна чоловіки усіх народів світу вважають за почесний обов’язок захищати свою батьківщину. Особливо це почесний обов’язок у нас – нащадків вільних козаків, хоробрих воїнів УПА, внуків тих, хто здобув перемогу над фашизмом.  

З 2 по 6 грудня у Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходив предметний тиждень «Захист Вітчизни». У його рамках було проведено ряд цікавих заходів, котрі передбачали формування важливих громадянських якостей. Вчитель Федір Гонта провів годину спілкування з учнями 9-х класів на тему «Зброя не тільки засіб захисту, але й небезпеки», під час якої школярів ознайомлено з основними видами зброї, а також особливостями їх руйнівної дії.

Учні школи мали змогу стати свідками змагань, що були схожими на майстер-класи. Вони відбувалися безпосередньо у коридорах школи. Кожен бажаючий міг спостерігати, вболівати і вчитися в учнів 10-11-х класів як необхідно одягати протигаз, розбирати та складати на швидкість автомат Калашникова. В рамках тижня також проведено змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 10 – 11 класів. Найкраще стріляв учень 11-Б класу Владислав Олійник. Друге місце посів Анатолій Романюк (10-Б), а третє Наталія Захарчук (11-А).

В рамках тижня для учнів 10-11-х класів була організована зустріч із випускником нашої школи Тарасом Чируком, який проходив строкову військову службу в Збройних Силах України (ЗСУ). Цьогорічні випускники провели зустріч за круглим столом із представником військового комісаріату, де їх ознайомили з тим, як буде проходити військова служба за контрактом і розповідали про розбудову ЗСУ.

Членами центру учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» організовано виставку рефератів учнів 11-х класів, проведено конкурс плакатів серед учнів 10-х класів на тему «Сучасна українська армія». Класними керівниками 1-6 класів проведено конкурсно-розважальну програму «А нумо, хлопці!». Завершився тиждень радіогазетою та привітанням з 22-ю річницею створення Збройних Сил України. Отож, нам залишається порадіти за учасників та переможців змагань, побажати їм успіхів та патріотизму, який би не згасав впродовж усього життя.

Катерина ДЕНИЩУК, педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
№52 від 21 грудня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 278 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]