Середа

24.04.2019

15:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Готуються до прийому біженців

Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Корчагінець» – зразковий серед інших подібних в області. Тепер же виявилось, що він один з небагатьох, у яких житлові будиночки мають автономний обігрів. Саме тому і обрали цей ДСОК для розміщення біженців, які можуть прибути сюди з Криму або східних областей України.  

Будиночки комфортні, але потребують деякого ремонту. Тому, в першу чергу, керівництво табору й зайнялося підготовкою приміщень. Крім того, що це робиться власними силами, їм допомагали й допомагають працівники інших організацій. Адже потрібно було підготувати 11 двоповерхівок з 17. Тож останніми днями тут побувало чимало добровільних помічників. Так, фарбували підлоги, ремонтували двері, вікна та інші «нутрощі» працівники Острозького районного відділу освіти, районної лікарні, обласної психлікарні, психоневрологічного інтернату, держлісгоспу та спецлісгоспу, ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» та Національного університету «Острозька академія». Також виявили бажання внести свою «лепту» і працівники Острозької міської ради на чолі з міським головою Олександром Шикером. Працювали тут і члени сотні Межиріцької самооборони. Також на громадські роботи направляв сюди людей і Острозький міськрайонний центр зайнятості.

Також чимало потребувало зусиль і наведення порядку на самій території. Тому в суботу сюди прибуло немало добровольців, які прибрали гілля, сміття навколо адмінприміщення, їдальні та інших будівель, стадіону. Адже за зиму, хоча вона і була не надто затяжною, чимало хвої, шишок, гіллячок попадало з дерев. Бо розташовано табір у мальовничому бору, серед високих сосон та інших дерев.

Керівник «Корчагінця» Іван Дячук та інженер табору Валерій Броновицький переконані, що будиночки будуть готові до поселення туди приїжджих. Але обидва вважають за краще, аби вони були заповнені дітьми, які приїдуть сюди на оздоровлення, аніж отими бідолахами, які змушені покинути рідні домівки та обжиті місця.

Як би там надалі не було, ніяка праця не пропадає даремно. Отож, роботи, проведені в бору під Межирічем, обов’язково принесуть користь і сприятимуть комфортному проживанню усіх, хто сюди приїде.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№14 від 29 березня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 357 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]