Середа

24.04.2019

14:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Грійся з розумом і стережись пожежі

Щорічно в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж, адже опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів, поганого догляду за системою пічного опалення. Перед початком опалювального сезону огляньте обігрівачі, опалювальні котли, димовідвідні канали (чи не накопичилась там сажа). Не слід зволікати, якщо ви сумніваєтесь у справності димаря чи опалювального приладу – негайно зверніться до майстра. До власників приватних  будинків та мешканців комунальних житлових будинків, у разі нехтування ними правилами пожежної безпеки, будуть вживатися міри адміністративного впливу у вигляді штрафу.  

Щоб запобігти біді, насамперед, слід дотримуватися вимог, норм та правил користування різними опалювальними приладами: не допускається використання саморобних нагрівальних пристроїв; очищення димоходів та печей від сажі потрібно проводити перед початком, а також протягом всього опалювального сезону; печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій; біля кожної печі перед топковим отвором на підлозі повинен бути металевий лист розміром не менш 0,5х0,7 м; на горищах усі димові труби й стіни, в яких проходять димові канали, мають бути підштукатурені та побілені вапном.

Під час експлуатації пічного опалення не допускається: залишати печі, які опалюються, без нагляду; користуватися печами, які мають тріщини; розміщати паливо й інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини; топити вугіллям, коксом і газом печі, не пристосовані для цієї мети; здійснювати опалення печей з відкритими дверцятами; закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо; використовувати для димових труб азбестоцементні й металеві труби.

Володимир ЗАВЕРУХА, начальник МРС м. Острог та Острозького району

№8 від 15 лютого 2014 р. Категория: Корисне | Просмотров: 330 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]