Вівторок

23.04.2019

05:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І буде чисто в місті

Наближається день охоронців чистоти – працівників комунальних господарств. Непомітно вони роблять наше життя кращим, при тому виконуючи одні з найскладніших і найбрудніших робіт. Працівники комунального підприємства «Водоканал» бережуть наш побут, допомагають комфортно влаштувати життя, зробити місто чистим, красивим та приємним.  

Іван Шолохов вже більш ніж 10 років працює водієм сміттєвоза. Ох і нелегка це робота! Ставати до праці треба, як тільки півні відспівали, а робочий день – ненормований: як наведуть чистоту, вивезуть усе сміття, яке люди повиносили з домівок, тоді й відпочити можна. Звісно ж, немале значення має ставлення людини до своєї праці. Можна відпрацювати сяк-так, піти додому та й забути. А можна працювати як для себе. Нещодавно Івану Михайловичу доручили водити нове, щойно придбане авто. Бо у нього техніка працює – як швейцарський годинник.

– За машиною, як і за всім іншим, догляд потрібен, – додає дружина Олена. – Один водій поїздить, пос­тавить в гараж і «до побачення». А Іван завжди під капот подивиться, чи все в нормі, чи що бува не зламалось. Значно легше ремонтувати авто, коли воно не «загнане», доглянуте і охайне. Так і його обслуговування куди дешевше обходиться.

До рук Івана Михайловича 12 років тому потрапила вже 10-річна машина, яку він тепер у хорошому стані передав іншому водієві. Воно й не дивно, що коли потрібно було обирати, кому довірити нову техніку, обрали героя моєї розповіді.

– Зараз у нас – один з найскладніших періодів роботи, – ділиться думками чоловік. – Зимою теж складно, але простіше. А от найбільший ажіотаж, звичайно, перед Великоднем. Кожен приводить свій дім до ладу і, звісно ж, знаходить купу сміття, обрізають гілки, кущі. Також дуже багато роботи і восени, коли люди прибирають обійстя перед настанням холодів. Кожному хочеться, щоб у нього в подвір’ї та у домі було чисто і охайно.

Хоч Острог для Івана Михайловича не рідне місто, та дбає він про нього чи не краще, ніж ті, хто в ньому народилися. Родом чоловік аж з Курської області, з Росії. Ще в дитинстві з батьками переїхав до Криму. Там зустрів дружину і створив сім’ю. Там же й народилось четверо їхніх дітей. П’ятий син – вже корінний острожанин. Діти дорослі, доньки повиходили заміж, і одна з них повернулась на свою батьківщину, туди, де народилась, – до Криму. Сини працюють на благо Острога, а наймолодший – ще школярик.

 Шкода, за роботою і домашніми турботами не лишається часу на відпочинок. Той, хто живе в приватному будинку, завжди собі знайде чим зай­нятись. Так і Іван Михайлович з дружиною. І тоді весь відпочинок – витягнутись після важкого робочого дня перед телевізором або, засинаючи, почитати книгу. Від утоми рятують вдячні усмішки острожан – за чисте місто,  і дружини з дітьми – за доглянуте власне обійстя.

Людмила ПАНАСЮК

№12 від 15 березня 2014 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 252 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]