Неділя

21.04.2019

21:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І до Києва їхати не варто
У дитсадку «Веселка» в п’ят­ницю, 15 листопада, відбувся надзвичайно цікавий захід – родинний фестиваль «Мелодії двох сердець». Лунали пісні, як добре знайомі, так і виконані в цьому закладі, напевне, вперше. Звучали вони під звуки бандури, гітари, з великим натхненням, піднесенням, фантазією.  

Якщо звучала пісенька про черепаху, яку виконували Катя і Ліля Коваль – на сцені, крім виконавців, була і тваринка. Якщо про котика, яку виконували Саша і Маргарита Коцюки – і він «грівся» на руках. Якщо ж про зірочки, про які співали Злата Тарасюк і Вероніка Симонович – вони також сипалися зорепадом… Майстерно виконували свої танці вихованці старшої групи – як танок веселих хлопчиків-грибочків, так і дівочий танок з парасольками. Був цікавим виступ вихованця дитсадка Тимофія Балаушка, який продемонстрував свої перші успіхи в умінні грати на фортепіано (разом з мамою Наталею).

Як свідчить назва фестивалю, незмінно всі номери виконували, які мінімум, два виконавці: чи то дві сестрички, як сестри Добруцькі та сестри Майори, чи то мама з дитиною, як Давид і Тетяна Черуки, Олена і Самуель Білявські, Олена і Соломія Лозюк, Міша і Вікторія Кубіковські, чи то син з батьком, як два Сергії Вєсті. І от яка думка не покидала весь час: ми всі не раз бачили по ТБ фестиваль з такою ж назвою. Де виступають як українські, так і заїжджі «зірки». Дивуємось, милуємося тим талантам, не помічаючи, що своїх тут, в Острозі, вистачає. І не варто їхати до столиці, аби по-справжньому побачити їх тут. Наприклад, наймолодшій учасниці – Соломії Стецюк, яка співала «Віночок українських пісень» з бабусею Євгенією Ющук, усього… три роки! Недаремно сказала завідувач садка Тетяна Угрин, ще подивимось, що буде з цими учасниками через кілька років!

На завершення усіх виступаючих чекали дипломи, декого – букети та кошики квітів, а гостей – ще й «смачний стіл». До речі, у кількох вихованців того дня був День народження. Тож і пройшло все цікаво, весело і… солодко.

Олександр ГЛАДУНЕНКО
№47 від 23 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 254 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]