Середа

26.06.2019

22:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І колядували, і щедрували…
У давнину на нашій землі склався прекрасний народний звичай колядування і щедрування. У дні, коли зимове Сонце починає поволі повертати на літо, люди радо зустрічають прихід Нового року, здоровлять один одного, зичать радості, щастя, добробуту.  

Діти ходять від хати до хати і виголошують віршовані побажання, як подяку Богові за прожитий рік і сподівання на щастя, врожай у Новому році. Господарі пригощають посівальників пирогами, горіхами, цукерками, дарують дрібні гроші.

Не залишились осторонь від свята і учні 2-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, які разом з класоводом Інною Василівною  Романчук водили козу, щедрували, колядували, таким чином продовжуючи і підтримуючи традиції українського народу. Вчителька  розповіла про історію виникнення Різдвяних свят та привітала всіх присутніх з Новим роком та Різдвом і побажала  доброго здоров’я, творчого натхнення, душевної рівноваги й бадьорості, щасливого і благополучного майбуття у колі міцної родини.

І хоч на нашому святі були артисти-школярі, але у них є величезне бажання донести до оточуючих красу цього свята й побажати всього найкращого в нашому складному світі!

Хочемо  подякувати Інні  Василівні Романчук    за те, що  дотримується  українських народних  традицій  і в дусі  християнської  любові  виховує  наших дітей.

Оксана ПЛИСЮК, голова  батьківського  комітету  2-го класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
№3 від 18 січня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 251 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]