Неділя

21.04.2019

21:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І красиво, і патріотично

Останнім часом синьо-жовті кольори стали особливо популярними в Україні. Патріоти нашої молодої незалежної держави у відповідь на зовнішню і внутрішню агресію відкритих і прихованих ворогів розфарбовують ними в’їзди у міста та села, стіни будинків, мости та інші споруди, вивішують національні прапори на приміщеннях будинків та інших споруд, їздять автомобілями з прапорцями нашої країни, носять стрічки кольорів нашого прапору. Не стоїть осторонь цього патріотичного процесу і Острог. У четвер, 26 червня, громадські активісти на чолі з міським головою Олександром Шикером працювали на мосту, що з’єднує центральну частину Острога з Новим містом.   

Ідея пофарбувати міст в кольори українського національного прапора на Нове місто не нова. Нещодавно таку акцію провели активісти в Оженині, прикрасивши міст над залізницею. Оголошення про акцію було поширене першим заступником міського голови Віталієм Ундіром, підтримано іншими небайдужими мешканцями Острога.

Вранці, о 8 годині біля моста зібралось кілька активістів та працівники міської ради. Спершу вони взялися обрізати гілки дерев та кущів, що рясно нависали над мостом, прибирали пісок, глину, рослинність, листя та інше сміття, очищали від бруду, залишків старої фарби, яка відшарувалася, відбійники та перила. Лише після  того, коли все було належним чином підготовлене, почали фарбувати. Всі бажаючі могли допомогти, внісши свої кошти на придбання фарби та щіточок. Реакція людей була різною. Більшість схвально відгукувалися про акцію, проїжджаючи мостом, сигналили, зупинялись і вкидали гривні. Невелика частина людей жодної реакції не виявляла, але були й такі, які скептично ставилися до роботи волонтерів, одна жінка гнівно заявила, що краще б дорогу на Нове місто відремонтували, ніж займатися показухою. Що казати – всім не вгодиш. Гірко, що є люди, які навіть у позитивному бачать негатив. Після майже восьмигодинної роботи міст набув іншого вигляду. На мою думку, це і красиво, і патріотично.

– Від імені міської ради, організатора акції – міського голови Олександра Шикера – хочу щиро подякувати всім добродіям, які брали участь у акції та вносили кошти для придбання фарби, – розповів для нашої газети у вівторок, 2 липня, в. о. міського голови Віталій Ундір. – Було зібрано 1123 гривні 50 коп. За них, а також кошти власників господарських магазинів Хохліча, Шанюка та Волянюк було придбано 15 банок фарби. Приємно, що крім працівників міської ради, долучилися волонтери церкви ЄХБ на чолі з Олегом Цимбалістим, а також кілька небайдужих мешканців міста. Відверто кажучи, ми сподівалися на більшу активність жителів Острога. Через це роботи затягнулися майже до 18 години.

Іван ПАВЛІВ

№28 від 5 липня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 254 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]