Середа

24.04.2019

19:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І міліціонери сіли за парти
Одночасно із учнями та студентами за парти цими днями сіли і співробітники Острозького МВ УМВС, у яких розпочалися заняття в системі службової підготовки. Понад 60 міліціонерів протягом року опановуватимуть не лише функціональну, вогневу, стройову та фізичну підготовку, але й усі тонкощі нового Кримінального проце­суального кодексу.

Сказати напутнє слово та привітати з початком навчального року співробітників міськвідділу до них завітали високопоставлені гості: начальник відділу по боротьбі з кіберзлочинністю Михайло Войлов, Острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук, міський голова Олександр Шикер та Благочинний церков Острозького району, настоятель кафедрального Свято-Богоявленського собору м. Острога митрофорний протоієрей Олександр Максимюк.

Перше ж заняття розпочалося з приємної події. Олександр Шикер не лише привітав особовий склад міськвідділу з початком навчального року, але й представив присутнім нового керуючого справами виконкому Леоніда Сніщука та висловив надію на подальшу тісну і плідну співпрацю.

Не оминули своєю увагою і введення в дію нового Кримінального процесуального кодексу. Тож, Острозький міжрайонний проку­рор Любов Ковальчук коротко зупинилася на найбільш суттєвих та болючих питаннях пов’язаних із цим.

У свою чергу начальник міліції Острожчини Валерій Самчук приєднався до висловлених побажань та наголосив підлеглим на дотриманні транспортної дисципліни та етичних норм під час спілкування з громадянами.

Наостанок настоятель кафедрального Свято-Богоявленського собору м. Острога митрофорний протоієрей Олександр Максимюк звернувся з повчальним словом до особового складу міськвідділу, побажав їм помочі Божої в усіх ділах, благословив на добрі справи та відслужив молебень за здоров’я присутніх.

Вікторія АНТОНОВА, помічник начальника Острозького МВ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Просмотров: 401 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]