Четвер

25.04.2019

01:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І на вулиці Островського тротуар став кращим

Навіть у нинішній складний час влада міста постійно дбає про благоустрій. Нещодавно на вулиці Островського, навпроти магазину «Юпітер» (який острожани називають по старому «Спорттовари») з’явилось ще майже 50 метрів бруківки. Про це я попросив розповісти заступника міського голови Івана ТКАЧУКА. 

– Після прокладання бруківки минулого року залишився матеріал. Міськвиконкомом було прийнято рішення зробити благоустрій одного з найбільш людних місць в Острозі, особливо у дні, коли працює міський ринок, вулиці Островського. Додатково, аби острожанам і гостям було зручніше, працівники ОКП «Водоканал» виклали бруківку в тому місці, де раніше проходу не було, але стежку стихійно «витоптали», зменшуючи довжину шляху до магазину «Юпітер» (на фото ліворуч).

Ми плануємо пізніше, коли будуть кошти, зробити такий же благоустрій від перехрестя з вулицею Яворницького до того місця, де вже зроблено ремонт тротуару, а також й в інших місцях Острога. Разом з тим, міськвиконком на чолі з міським головою Олександром Шикером проводить роботу з підприємцями, власниками приміщення, щоб вони власними силами покращували наше місто біля своїх об’єктів нерухомості. І вже біля багатьох магазинів, офісів викладено кілька десятків метрів бруківки. Сподіваємося, що подібним чином облаштують прилеглу територію й інші власники нерухомості, щоб місто стало кращим і зручнішим для  острожан і гостей.

Іван МОЧЕРНЯК

№ 33 від 15 серпня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 300 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]