П'ятниця

24.05.2019

15:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І острожани пом’янули архіпастиря
У листопаді студенти Київської православної богословської академії на чолі зі священиком Павлом Мельником відвідали Острозьку академію, а вже у грудні хор «Благовість» (регент Ю. Полонська) студентсько-викладацького храму ім. преподобного Федора Острозького побував у Київській духовній академії.

Дев'ятого грудня гості з Острога взяли участь у вечорі-пам’яті, присвяченому шостим роковинам дня упокоєння блаженного митрополита Рівненського і Острозького Даниї­ла (Чокалюка), який за роки служіння зробив вагомий внесок у розбудову Київського патріархату. Будучи ректором київських духовних шкіл УПЦ, він з 1992 року залишився вірним Предстоятелю, митрополиту Київському і всієї України Філарету. Владика Даниїл доклав чимало зусиль для утворення УПЦ Київського патріархату, брав активну участь у відрод­женні Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. Про ці та інші труди владики розповідали його колеги, вихованці – усі, хто подивований духовним подвигом доброго пастиря.

Світлій пам’яті митрополита Даниїла хор «Благовість» присвятив низку духовних піснеспівів, а острозький поет Олесь Ундір прочитав свій вірш «Божественна зоря владики». А вже 10 грудня в трапезному храмі Святого апостола Івана Богослова острозький хор «Благовість» взяв участь у Божественній літургії та панахиді блаженної пам’яті митрополита Даниїла. Кожен хорист отримав пам’ятну книгу про незабутнього Владику «Добрий пастир». Його постать як приклад пастирського служіння і духовного християнського життя назавжди залишатиметься в серцях прийдешніх поколінь.

Учасники церковного хору «Благовість» щиро вдячні ректору Київської ПБА, наміснику Свято-Михайлівського Видубицького монастиря, єпископу Єпифанію (Думенку) і проректору з навчально-виховної роботи, протоієрею Олександру Трофимлюку за гостинний прийом та подарунки.

Віталій РІДНИЙ
Просмотров: 297 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]