Понеділок

20.05.2019

06:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І острожани вшанували Висоцького
Гарний подарунок отримали шанувальники творчості Володимира Висоцького Нетішина. Там відбувся І етап VI фестивалю бардівської пісні ім. Володимира Висоцького. А удостоїлось місто такої честі завдяки острожанину Олександру Шустеруку, який достовірно встановив першість міста енергетиків на присвоєння імені творця неповторних поезій і пісень. А ще відтепер у музеї Висоцького в далекому російському Краснодарі буде експонуватися малюнок острожанки – переможниці творчого конкурсу серед художників присвяченого композитору і поету.

Розпочинаючи концертну програму фестивалю, ведуча зазначила, що 25 січня Володимиру Семеновичу виповнилося б 74, але – не склалося. Найкраща пам’ять про людину є наша світла пам’ять про неї та любов до його творчості. І фестиваль бардівської пісні, який було започатковано у 2007 році у Рівному, – є краплиною загальної пам’яті про цю неординарну людину. Приємно, що лише за 5 років із регіонального фестивалю він перетворився на міжнародний. І тепер беруть участь у ньому творці пісень і барди з близького зарубіжжя. Є надія, що незабаром з’являться ще й представники з дальнього.

Учасників фестивалю привітала міський голова Нетішина Ольга Омельчук. Голова оргкомітету Михайло Кирилов висловив надію, що і далі фестиваль буде проводитись у Нетішині, і вручив очільнику міста спеціальний подарунок, із світлиною Володимира Висоцького, яким нагороджують барда, що став гран-прі фестивалю. Він також подякував скульптору Світлані Лелях, яка створила меморіальну дошку, яка тепер знаходиться на одному з приміщень вулиці Висоцького в Нетішині.

А потім звучали пісні Володимира Висоцького. Одні виконували у його стилі, інші – оранжировані, були і власні, і присвяти. Але кожна з них знайшла відгук у серці глядача, про що свідчили аплодисменти і вигуки «Браво!». Після закінчення концертної програми на сцену запросили кореспондента газети «Перспектива» Олександра Шустерука. Він прочитав перекладену українською «Баладу про кохання», а також розповів, що нещодавно проводився творчий конкурс, присвячений пам’яті Володимира Висоцького. Малюнок переможця – острожанки Катерини Кравчук журналіст урочисто вручив організатору музею Володимира Висоцького у Краснодарі Олексію Журавльову. Тож, острожанин «подарував» місту енергетиків фестиваль, а інша юна мешканка нашого міста – свій малюнок музею, який, сподіваємось, займе чільне місце в експозиції і свідчитиме про нашу любов до творчості Висоцького.

Підбила підсумки фестивалю і вручила нагороди кращим бардам міський голова Нетішина. На мою думку, всі були варті відзначення, але відзначили редактора нетішинської газети «Перспектива» Віктора Гусарова, а також гостей міста Олексія Журавльова, Олександра Федорчука, Володимира Кардаша та Альбіну Гончарову. На завершення усі учасники фестивалю разом із глядачами заспівали чи не найпопулярнішу і найвідомішу пісню «Друг». Проводжали задоволених побаченим і почутим глядачів із залу, як і зустрічали, безсмертні пісні Володимира Висоцького. А у неділю в Рівному відбувся другий етап фестивалю.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 381 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]