П'ятниця

26.04.2019

17:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І острожанка – творець рекорду
Святкували День студента цього року студенти Національного університету «Львівська політехніка» по-особливому. Вони стали першими в Україні, хто створив найбільший за розмірами малий герб нашої держави. І тут не обійшлося без острожан…

На майдані біля четвертого корпусу технічного вишу зібралися більше 270 спудеїв – учасників акції. Молодь представляла три епохи: стародавній світ, середньовіччя та сучасність. Навіть одяг підібрали відповідний – за грецькі хітони слугували простирадла, зав’язані на плечі. Студенти із «середньовіччя» одягли мантії, а «сучасники» – повсякденний одяг, щоправда, яскравих кольорів. Студенти вишикувалися та підняли листи паперу блакитного та жовтого кольорів. За дійством спостерігали понад тисяча львів’ян та гостей міста.

– Рекорд встановлено – ми утворили гігантський тризуб площею 270 квадратних метрів, який можна було побачити навіть з висоти пташиного польоту, – сказав журналістам голова організаційного комітету заходу Юрій Баланюк. – Унікальне досягнення зафіксували представники Книги рекордів. З найскладнішим – утворити рівні лінії тризуба, львівські студенти успішно впоралися. Ми раді що наш задум вдався і дякую всім, хто брав у ньому участь.

Нам приємно зазначити, що однією із творців рекорду є цьогорічна випускниця Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» Аня Душнюк, уродженка села Вельбівне. Вона розповіла, що напередодні до акції студенти готувалися. Кожен з учасників, а це були в більшості першокурсники, брали участь у репетиціях. Перед встановленням рекорду всі хвилювалися, але у підсумку вийшло все добре. Рекорд встановлено і до цього долучилися також наші земляки. Це приємно!

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 269 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]