Неділя

21.04.2019

22:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І Пенсійний фонд має веб-портал
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 року № 401 з 1 жовтня поточного року запрацював веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Кожна застрахована особа, попередньо зареєструвавшись у базі даних веб-порталу, може отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку. В ній буде зазначено перелік страхувальників, які подавали щодо неї відомості в систему персоніфікації, вказано суму заробітку, з якої сплачені внески, кількість днів для стажу, відмітки про сплату страхових внесків або єдиного соціального внеску, відомості про пільговий стаж. Це дасть змогу легко контролювати як роботодавець сплачує єдиний внесок і в разі потреби звернутись з претензіями до нього.

З іншого боку і страхувальники також тепер мають змогу отримувати виписки про стан розрахунків з Пенсійним фондом, бачитимуть, коли надійшли кошти у фонд, чи нема заборгованості.

Пенсіонери мають змогу регулярно отримувати відомості із власної пенсійної справи, а саме вид та суму призначеної пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством та ін.

Також на порталі багато довідкової інформації: від текстів законодавчих актів до графіку прийому керівництва Пенсійного фонду України, наведено зразки бланків та заяв, які можна роздрукувати й уже заповненими принести в управління Пенсійного фонду.

Також кожен зареєстрований користувач зможе через портал подати запит у Пенсійний фонд для підготовки йому довідок, інших документів у паперовому вигляді, домовитись про прийом, написати звернення.

Веб-портал Пенсійного фонду України знаходиться за адресою www.portal.pfu.gov.ua.

Реєстрація користувачів на веб-порталі здійснюється на підставі заяв, поданих до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем взяття на облік (проживання, перебування на обліку) особисто або через уповноваженого представника в установленому законодавством порядку.

Управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі
Просмотров: 239 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]