П'ятниця

19.04.2019

09:27

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І пенсійний вік чемпіонству не завада
Нещодавно у Вінниці відбувся чемпіонат України із зимового поліатлону серед ветеранів та молоді. Успішно на ньому виступив мешканець села Сіянці, кандидат у майстри спорту України, багаторазовий переможець різноманітних змагань Петро Сидорчук. Він став чемпіоном у своїй віковій групі, беззаперечно перемігши у всіх трьох видах програми змагань.

До поліатлону входять три окремі і самодостатні види. В перший день змагань зранку всі учасники стріляли. Представник Острожчини вибив 73 очки зі ста. Того ж дня у одному із спортзалів міста, але після обіду, відбувались змагання із підтягування. Тут Петру Сергійовичу не було рівних серед усіх учасників – 33 рази. В заключний день відбувалась лижна гонка на 5 км. Серед усіх ветеранів (від 40 років і старше) наш земляк фінішував четвертим. Таким чином 67-річний мешканець Сіянців у всіх трьох видах програми впевнено переміг у 9 групі ветеранів і став чемпіоном, за що отримав золоту медаль, диплом та подарунок.

Рівненщину представляли на змаганнях серед ветеранів лише 2 учасники. Проте їх перемоги дозволили нашій області увійти в десятку кращих. Інші сильні спортсмени через відсутність фінансування за власні кошти на змагання не поїхали, що позбавило рівнян призових місць. Незабаром у Сумах відбудеться Кубок України. Чи поїде Петро Сергійович туди – не відомо, адже фінансово не має підтримки, а пенсії не ­вистачає.

 Якщо говорити про досягнення пенсіонера, колишнього вчителя Тесівської школи, Відмінника освіти Петра Сидорчука, то можна сказати, що далеко не кожен 20-річний юнак зможе за 4 хвилини, головне – з дотриманням правил, підтягнутися на перекладині 33 рази (а його рекорд аж 51), віджатися від підлоги 100 разів, пробігти 15-20 кілометрів, проїхати на велосипеді 100 кілометрів! І це після 60 років! Аби тримати себе у спортивній формі, Петро Сергійович щоденно, незалежно від погоди тренується, веде здоровий спосіб життя, багато працює, харчується переважно продуктами, вирощеними власноруч. Тож побажаємо чемпіону нових перемог, здоров’я і спонсорів, які б матеріально його підтримали у боротьбі за золото престижних змагань.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 869 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/17
Всего комментариев: 1
1 Стас  
Всім дідам дід. Молодець ветеран

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]