Середа

24.04.2019

19:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І першокласники – вже справжні школярі
Перший клас, перша вчителька, перші уроки, перші шкільні друзі... Саме це є міцним фундаментом на довгій учнівській дорозі. Саме цьому великого значення надають педагоги молодших класів Острозької ЗОШ №1, проводячи різноманітні виховні заходи для наймолодших школяриків.  

Нещодавно вчителем 1-Б класу Людмилою Костянтинівною Шикер було проведено свято першокласника «Ми – вже справжні школярі», на якому побували батьки, бабусі, дідусі, котрі зі світлою сльозинкою в очах згадали свої шкільні літа, зокрема свій перший клас, першу вчительку... Адже Свято першокласника було дуже цікавим і захоплюючим. Школярики у веселій формі повідали присутнім про свої 250 уроків, гарно заспівали пісню «Ми – першокласники», декламували чимало віршів про шкільне життя. Приємно, що у святі взяли участь учні п’ятого класу, випускники першої вчительки Людмили Костянтинівни. Відбулася своєрідна естафета поколінь.

Весело і захоплююче полонили усіх сценки де були персонажами: Букварик, Лінь, Дзвоник, Першокласник, а також казкові герої: Горішок Знань, Абетка, Баба Яга та інші.

У поетичній формі прозвучала обіцянка першокласника, зокрема: «Обіцяєм не лінитись, добросовісно учитись. Вчитись будемо сумлінно і поводитись відмінно, щоб могли батьки радіти, що такі в них славні діти. Обіцяєм дружно жити, один одного любити, на уроках не жувати, не дрімати і не спати, а домашні всі завдання на 12 готувати...».

Воістину дітей треба ростити з материнської любові, наче квіти, адже першокласники так схожі на тендітні рослинки. Саме тому вчителька 1-Б класу подарувала кожному вихованцю квітку на високому стеблі із золотими пелюстками, що дуже схожа на сонечко, тому і має назву – соняшник. Першокласники ці квіти, в серцевині яких їхні портрети-світлини, подарували присутнім батькам, котрі тої миті подумали, що їх синочки і донечки дуже схожі на ці соняшники. Що першокласники в рідній школі знайшли своє місце під сонцем, що саме тут їм зростати сильними, здоровими, працелюбними. Отже, відбулося справжнє, рідне свято – День народження ще однієї шкільної родини.

Олесь УНДІР
№48 від 30 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 343 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]