Четвер

25.04.2019

01:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І рідну матір обікрав...
Боячись крадіїв, 81-річна острожанка Ніна ховала свої невеликі прибутки у коробку з медикаментами, однак старенька ніяк не могла здогадуватися, що на її скромні пожитки посягнуть не крадії, а власний син.

Кожна матір сподівається, що її дитина на старості років стане їй гарною опорою та допомогою. Проте у Ніни все склалося трохи інакше. Її 38-річний син Олександр, який проживає разом з нею, ніде не працював та задовольнявся випадковими заробітками. Тож жили вони фактично на її пенсію. І все було б не погано, аби не пристрасть Олександра до оковитої.

Свого апогею ця історія досягла у червні минулого року. Одного літнього вечора до хазяйки квартири завітала її рідна сестра Ольга. Трохи побалакавши, Ніна пішла у місто. Гостя ж вирішила зачекати господиню в квартирі. А через деякий час додому повернувся Олександр. Побачивши племінника, тітка, як завжди, вирішила надоумити його знайти роботу, кинути пити та допомагати матері. Тож, не бажаючи слухати чергову «лекцію», племінник поспішив покинути оселю, не забувши при цьому прихопити й гроші, які мати ховала у коробці з медикаментами.

Розжившись на тисячу гривень, чоловік, не роздумуючи, попрямував у магазин, де придбав цигарки та пиво. Втім, повертатися додому він вже не поспішав. Почуття сорому врешті-решт прокинулося у ньому, тому й вирішив пожити у друга.

Через три місяці Олександр не витримав та написав явку з повинною, в якій і зізнався в крадіжці.

– За цим фактом слідчі Острозького МВ УМВС порушили кримінальну справу за ч. 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), – повідомив начальник Острозького МВ України в Рівненській області Валерій Самчук.

В подальшому справа була передана до суду. Нещодавно Острозький районний суд поставив крапку у цій справі, засудивши Олександра за вчинений злочин умовно.

Вікторія АНТОНОВА, помічник начальника Острозького МВ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Просмотров: 317 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]