Понеділок

22.04.2019

03:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

І сім іменинних свічок-феєрверків
У п’ятницю, 26 жовтня, Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» урочисто відзначав своє свято – День народження. Головною подією заходу стала посвята у гімназисти. Як годиться, вихованців закладу щиро вітали, говорили про досягнення, вручали подарунки, для них показали прекрасний концерт.

Розпочалося свято виступом гімназійного оркестру (кер. Сергій Бережнюк), який налаштував присутніх на позитив. Після представлення почесних гостей, а це були заступники міського голови Ольга Логвін та Володимир Мацун, начальник відділу освіти міськвиконкому Людмила Кухарук, батьки гімназистів, своїх вихованців щиро вітала зі святом директор ОНВК Алла Параниця. Вона зазначила, що вже склалася добра традиція під час відзначення дня народження гімназії урочисто приймати у гімназисти наймолодших. Виступаюча висловила сподівання, що вони будуть гордо нести це звання, не тільки продовжать славні традиції Острозької гімназії, але й досягнуть нових висот у навчанні і житті.

– Гімназія має чим гордитися – на рахунку учнівського та педагогічного колективів велика кількість здоланих висот: перемоги у конкурсах – захисті наукових робіт МАН різного рівня, предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях та фестивалях, яскраво проведених святах та акціях, – підкреслила Алла Володимирівна. – Все це стало можливим завдяки тісній співпраці колективу закладу із міською владою, батьками, наполегливій праці учнів та педагогів. Завдяки таким спільним зусиллям заклад процвітає і радує всіх.

Цього року учнями закладу стали 74 учні, з них – 25 гімназистами (з 5 класу). Саме їх, одягнених у гарну сучасну форму урочисто запросили на сцену. Учень Владислав Малецький зачитав «Клятву гімназиста». Кожен кандидат назвав своє прізвище та ім’я і урочисто пообіцяв бути наполегливим у навчанні; розвивати і удосконалювати свої знання; вірою і правдою служити своєму народові, з відповідальністю виконувати покладені обов’язки, бути наполегливим і принциповим, чесним і уважним; всюди і завжди берегти звання гімназиста; бути вірним своїй клятві.


Щойно тричі прозвучало «Клянусь!», як вже повноправні гімназисти почали співати гімн закладу. Його підхопили усі присутні у залі. Директор закладу Алла Параниця та заступник з навчальної роботи Світлана Франчук вручили новому поповненню залікові книжки. З вуст Світлани Василівни на адресу наймолодших гімназистів також звучали теплі слова побажань та запевнення, що вони найкращі!

Гімназисти також не залишились у боргу – у віршованій формі вони говорили про своє навчання у початковій школі, найкращих вчителів, своїх друзів, любов до закладу, мрії, гордилися, що стали гімназистами, висловлювали свої світлі надії і сподівання на шляху у незвідані світи знань.

Тепер заклад має свій герб і прапор. На основі них розроблено новий зразок учнівських квитків. Їх на сцені РБК, у присутності всіх гімназистів, педагогів, багатьох батьків та гостей старостам класів передала для вручення голова учнівської ради школи Олександра Мишкевич.

Всіх присутніх, особливо наймолодших гімназистів прекрасно виконаними піснями, танцями, грою на гітарі, віршами вітали: Дарія та Олександра Ковлєви, учні початкових класів, старших (показали прекрасний хорео­графічний номер у стилі модерну – худ. керівник Олена Завадська), Олександр Зеленюк, ансамбль 5 класу. Родзинкою свята стала прем’єра пісні «Древній мій Острог» (слова Костянтина Гейкіна, музика Віталія Хмарука), яку виконав ансамбль старшокласників (кер. Наталія Ярмолович). Від батьків гімназистів вітали Наталія Самчук та Олександр Рильський. Після теплих напутніх слів вони подарували дітям торт, на якому запалили сім іменинних свічок-феєрверків.

Іван ГЛУШМАН


Просмотров: 357 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]